دوره کامل خود آموز استاد بزرگی شطرنج Self-taught Grandmaster

دوره کامل خود آموز استاد بزرگی شطرنج Self-taught Grandmaster

خود آموز استاد بزرگی شطرنج Self-taught Grandmaster

اسرار استاد بزرگی شطرنج 

استاد بزرگ ایگور اسمرینوف

شطرنج خود را متحول کنید 

جزو بهترین و گران قیمت ترین پکیج آموزشی در جهان

Self-taught Grandmaster

This is your guide towards high chess achievements! You’ll know WHAT and HOW you should train (+ the best training materials).

دلار :$129 کاملا اورجینال بازدید در سایت اصلی

راه استادی در شطرنج

 

خودآموز استاد بزرگی:

این مجموعه راهنمای شما بسوی موفقیتهای بزرگ در شطرنج است.به شما می آموزد که چرا و چگونه آموزش ببینید .

چرا برخی بازیکنان بهتر از دیگران بازی میکنند؟واقعا چرا؟ تعداد کمی از افراد شطرنج را مطالعه و بازی میکنند. با این وجود ، فقط 1% الی 3% بازیکنان واقعا موفق می شوند.(عنوان – جایزه) . درمورد این موفقیت و استراحت کردن چه تفاوتی است؟

این یک موضوع استعدادی نیست. من هزاران بازیکن مختلف را دیده ام و با اطمینان میتوانم توضیح بدهم.بله شما به استعداد شطرنج برای موفقیتهای در سطح بالاتر (2600 الی 2700 و بالاتر) نیاز دارید.با این وجود هر کسی میتواند 200 الی 300 واحد افزایش ریتینگ بگیرید و آن بستگی به آموزش شما دارد.

تعداد کمی از بازیکنان روزی 8 ساعت مطالعه می کنند ( اکثرمطالعه کنندگان استاد بزرگ هستند) اما پیشرفت واقعی ندارند.بنابراین فاکتور اصلی این نیست که شما چقدر آموزش دیده اید بلکه چگونه آموزش دیده اید مهم است.

 آیا شما میخواهید در شطرنج پیشرفت کنید اما:

در یک شهر کوچک زندگی میکنید.

 یک مربی شطرنج ندارید.

 برای آموزش زمان و فرصت کافی ندارید.

فرصت کافی برای بازی در مسابقات قوی ندارید.

این مجموعه تمامی نیازهای شما را برآورده میکند.

مجموعه استاد بزرگی چه امتیازی دارد؟

 • استفاده از تجارب مدرسه شطرنج شوروی سابق
 • استفاده از بازیهای خودم و تجربه تدریس
 • دانش روانشناسی درباره مغز انسان و تاثیر مطالعه و یادگیری

 

***محتوای درسی خودآموز استاد بزرگی:

درس اول: چگونگی استفاده از هوش بطور موثر

درس دوم: بهترین تکنیکهای آموزشی

درس سوم: گرفتن بهترین کتابها ، بازیها و ابزارهای آموزشی کامپیوتر

درس چهارم: برنامه آموزشی شما

درس پنجم: مدرسه شطرنج ( ساخت بازیکنان سطح متوسط)

درس ششم: بازیکن قوی ( ساخت بازیکنان قوی)

درس-7: "دستیابی به موفقیت"
پس از مطالعه "این درس" شما را تبدیل به یک بازیکن قوی و شروع به شرکت در مسابقات قوی.چگونه به ضرب و شتم بازیکنان قوی

شما پیشرفته مهارت (اضافی) لازم در این بلوک دریافت کنید.
همچنین من به شما بگویم: چه کتاب شطرنج ارزش یادگیری هستند؟ اگر زمان محدودی برای آموزش شطرنج دارید

قسمت تمرینات آموزشی شامل:

20 پرسش آموزشی مخصوص

200 بازی تفسیر شده

جزئیات معرفی درباره اینکه شما چگونه باید آموزش ببینید.

البته  "خود آموزاستاد بزرگ شطرنج"
شامل موارد زیر:

 یک برنامه جامع آموزش. 142 دقیقه از درس های ویدیویی. نسخه متن هر درس ویدئو. بهترین روش آموزش و مواد. 20 وظایف آموزش های ویژه. 200 بازی و پازل آموزش برای آموزش شما نظر داد. برای چاپ مواد مهم. پایگاه داده من از 100000 بازی های رایانه ای. پاسخ به تمام سوالات خود را در مورد آموزش شطرنج. تمام برنامه های لازم برای استفاده از دوره به درستی.

بنابراین، هنگامی که شما شروع به مطالعه این دوره،
شما منوی گرافیکی زیر مراجعه کنید:

منوی گرافیکی از دوره (کاهش تصویر)

در حالی که تحصیل در این دوره، علاوه بر صفحه شطرنج، شما ارائه متن کمک خواهد کرد که شما را به نظام و یادگیری مواد البته بهتر را ببینید.

قطعه درس 2: "بهترین روش آموزش" (تصویر)

قطعه درس 3: "دریافت بهترین نتیجه را از بازی، کتاب و غیره ..." (تصویر)

اطلاعات فنی

شما تمام برنامه های لازم برای دوره دریافت کنید. شما قطعا قادر به باز کردن این دوره و استفاده از آن را به درستی خواهد بود.

البته کار تحت تنها پلت فرم ویندوز.

شما نسخه متنی از هر درس های تصویری نیز دریافت کنید. اگر شما ترجیح می دهید به عنوان خوانده شده از تماشای این ویدئو - شما ممکن است که به راحتی انجام دهد.

حتی اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، شما همه چیز را به وضوح درک. شما صدای من گوش، تماشای ارائه ویدئو، خواندن متن، و شما به سادگی می تواند در صورت نیاز استفاده از فرهنگ لغت.

شما لینک های ویژه خود را برای دانلود البته بعد از خرید دریافت کنید. بنابراین شما لازم نیست به پرداخت هزینه حمل و نقل اضافی و صبر برای چند هفته به دریافت البته. به همین دلیل مشتریان من البته بلافاصله پس از خرید خود دریافت خواهید کرد.

بررسی نظرات بازیکنانی که بعد از مطالعه این پکیچ به مقام های بالا در شطرنج حتی نورم و مقام استاد بین المللی دریافت کردند 

بازدید نظرات در سایت اصلی

 1. "من برنده بازی 9 GM نورم!"

  خوزه لافزن، IM (ونزوئلا):

  سلام من یک پسر 15 ساله از ونزوئلا، کشوری که در آن برای من آن واقعا دشوار است برای پیدا کردن یک مربی خوب ... من یک بازیکن که معمولا یک عملکرد 2100 در مسابقات و امتیاز 2000 را ... هستم تا وقتی که من دیدن وب HTTP : //www.chess-teacher.com من آن را به عنوان یک فرصت به بهبود شطرنج من. من به مطالعه دوره اسراراستاد بزرگ و بدین increidible چگونه GM ایگور اسمیرنوف توضیح می دهد که بسیاری از ایده های و importants. من شروع به استفاده از این ایده ها در مسابقات و من به سرعت بهبود می یابند پول را با پیروزی در مسابقات باز با تعداد زیادی از بازیکنان بزرگسالان (و منم بهترین در ژوئن 2010 نیست!) من قرار داده دوم برای اولین بار با 7/9 به اشتراک گذاشته و عملکرد 2300 در ملی خبرگان و کارشناسی ارشد که بازی می کردند 3 IM، 3 FM و تمام بازیکنان دیگر استادان ملی و کارشناسان ملی هستند. من یکی از بازیکنان چند بدون عنوان بود و من برای اولین بار عنوان من در سن 14! به دست آورد استاد ملی ؟؟ اینا هیچ کدوم بهترین! من به تازگی تبدیل به جوانترین استاد بین المللی از کشور من با پیروزی در مسابقات قهرمانی نیست آمریکای مرکزی و کارائیب با 6،5 9 و عملکرد 2270. appart در این مسابقات من برنده یک بازی 9 GM نورم /. من واقعا واقعا با دوره خود را خوشحال هستم و چگونه آنها را اثر در شطرنج من. بهترین دوره است که یک سیستم تفکر در شطرنج توضیح می دهد که نه تنها !!! توضیح میدهد که چگونه به خودتان آموزش دهید و چگونه برای آماده سازی برای بازی های خاص و مسابقات! پس من به شدت توصیه می شود برای سرمایه گذاری چند پول خرید این دوره و اجازه دهید ایگور انجام تمام بقیه! تبریک ایگور اسمیرنوف و واقعا تشکر از کمک شما به عنوان بعدی برنامه ریزی IM objetive به GM تبدیل در سن 18 !!!!! خواندن تمام دوره خود و پس روش آموزش خود را! با تشکر از شما دوباره و خدا حافظ ..

 2. "8 ماه پیش من فقط شروع به بازی. حالا من 1800 هستم و در حال پیشرفت به سرعت. "

  ولادیمیر Dragovic (صربستان):

  سلام ایگور، دوره جدید شما آنچه لازم بود! آن همه که من از طریق در دوره های قبلی خود را در جدید، در سطح عمیق تر از درک رفت به ارمغان می آورد. من خیلی تعجب می کنم، و در فکر دوم من نیست.در حال حاضر واضح است که شما عمیقا درک پردازش آموزش. من خیلی خوشحالم که من با افتخار می تواند بگوید که از طریق دوره های ویدئویی خود را من به حال و هنوز هم راهنمایی عمیق هستم.حدود 8 ماه پیش من فقط شروع به بازی. در حال حاضر من در اطراف 1800 هستم و در حال حرکت تا سرعت. من می دانم که به زودی از آن می گذرد نیست که به سادگی در تمام موانع ترمز واحد هستم، اما من فقط می خواهم به بازی شطرنج خوب است. من آغاز شده رقابت برای یک کلوب شطرنج. و برای ضبط، من 49 هستم. از couse جدید خود را یاد گرفتم که بازاندیشی در مورد آنچه درک بود، پرداخت پردازش تفکر و تمیز کردن بنیاد و یا اصول اولیه زمین شرکت برای بهبود است. آن آنقدر بزرگ برای رفتن را از طریق couses قبلی خود را با هیجان جدید در همان زمان بازی این آزمون جدید شما برای ما تعیین شده است. از شما بسیار سپاسگزارم برای مربیگری! من فکر می کنم می توانم بگویم که حتی من بازیکن قوی در حال حاضر نیست، جوری که من احساس بازی در حال حاضر من اعتماد به نفس است که باعث می شود من برای موفقیت باز به ارمغان می آورد.

 3. "جستجو برای جهانیان بهترین آموزش روش های شطرنج در اینجا پایان"

  ریاض احمد (هند):

  سلام آقا، من ریاض مربی تیم شطرنج از هند هستم. من می خواهم به چند کلمه بگویم در مورد دوره خود را. 'جستجو برای جهانیان بهترین آموزش روش های شطرنج به پایان می رسد Here'.This جدید خود آموز GM دوره سلاح فوق العاده جدید برای مربیان، آن را به وضوح توصیف هر یک می توانید از طریق این تکنیک آموزش تبدیل را GM. نتایج از دانش آموزان من و دانش آموزان دوستان من به راحتی می توانید موفقیت را نشان می دهد. رام Aavind، هند که قهرمان ملی چند ماه پیش شد در حال حاضر او به تازگی مسابقات دو مدال طلا در جوانان آسیا کلاسیک و سریع کردم و او موفق به کسب بسیاری از مسابقات در TN امور خارجه سطح مسابقات. از البته او دانش آموز خود است چرا که او با استفاده از غیر قابل شمارش خود را دوره های ارزشمند. این نمی تونم valuate با تنها پول دلیل این که شما در حال دادن بزرگ توسط ضمیمه کمتر است.

 4. "من در میز 1-دورآخر درمسابقات !"

  Kesaris Aggelos (یونان):

  من A. kesaris از یونان هستم. من مطالعه شطرنج حدود 10 سال و در حدود 4 تا 8 ساعت در روز است. نتایج شطرنج من بود خیلی خوب که من انتظار نیست. واضحه که من چیزی اشتباه بود. من شروع به آموزش با برخی از GMS یونانی و آنها به من کمک زیادی. اما، من یک پیشرفت واقعی در شطرنج وقتی که من شروع به درس های تصویری رایگان از آقای ببینید. I. اسمیرنوف و به ویژه هنگامی که من مطالعه مخفی استاد بزرگ! هیچ کس دیگری، واقعا، قبل از این سیستم بتن تفکر ... پس از آن من واقعا لذت بردن از بازی بازی شطرنج و من می دانم که من بهترین حرکت در موقعیت. با دوره شطرنج جدید از آقای. اسمیرنوف خود آموخته استاد بزرگ من می توانم همه چیز را و کاملا سازماندهی! چیزی که واقعا مهم دیگر در این دوره این است که او به ما می دهد تئوری و دانش، که ما نیاز به یادگیری در سطوح مختلف. فکر می کنم سخت است برای پیدا نمی مواد. نکته دشوار است چه و وقتی که ما باید چیزی یاد بگیرند. من عاشق روانشناسی. روانشناسی به خصوص انسان است. این در بازی شطرنج واقعی بسیار موثر است. من کتاب روانشناسی شروع اما من همیشه اطلاعات مفید را ندارد. با این دوره را حل کند من بسیاری از سوالات من! من مربی شطرنج هستم. من تا به حال ایجاد یک سیستم آموزش و ساختار مواد. حالا من 100٪ مطمئن است که من در راه درست هستم و من به طور کامل می دانیم آنچه که من می تواند به کودکان و چگونه آنها را آماده به آماده برای سطح شطرنج آینده، با شروع مطالعه آقای بگویم. دوره های شطرنج اسمیرنوف است. نتیجه گیری است که من واقعا لذت بردن از مطالعه و بازی شطرنج را به طور منظم و در حال حاضر من این کار را با موفقیت بیشتر! من در محل 1 در آخرین مسابقات را تمام کنم! بنابراین من این فرصت را و می گویند که البته خود من کمک می کند تا بسیاری! من می توانم آن را با نتایج عملی اثبات!

 5. "این یک مسیر روشن برای تبدیل شدن به یک استاد بزرگ و یا حداقل IM در 3-5 سال را فراهم می کند که دانش آموزان در هر سنی."

  زندانی پراکاش سینگ (هند):

  البته "خود آموز استاد بزرگ" توسط GM ایگور اسمیرنوف عناصر مختلف از مدارس شطرنج روسیه و اوکراین و روانشناسی آموزشی طول می کشد و آنها را ادغام در یک دوره شطرنج جدید. این برنامه دانش آموزان در هر سنی در یک مسیر روشن برای تبدیل شدن به یک GM و یا حداقل IM در 3-5 سال. این البته پاسخ روشنی "چگونه به طور موثر در یک مدت زمان محدود به رشد در مسابقات شطرنج؟ استفاده از مواد شطرنج بسیار در دسترس این روزها". همچنین پیشنهادات در مورد فراهم می کند 'چگونه به طور موثر استفاده از دوره های دیگر GM ایگور اسمیرنوف است؟'برای تبدیل شدن به GM و یا IM به زودی. مجموعه ای از 200 بازی با کیفیت بالا بسیار آموزنده و مشروح به عنوان وظایف عملی به ارائه دانش آموز طیف گسترده ای از آموزش ارائه شده است. علاوه بر این، GM نیز فراهم می کند لینک دانلود مجموعه خود را از یک لاخ بازی های رایانه ای در متن درس 3، اگر شما مایل به مطالعه بیشتر بازی ها در مناطق باز کنید. به طور کلی، "خود آموخته استاد بزرگ" یک دوره کامل برای هر بازیکن شطرنج و یا مربی که مایل به رویای خود را از تبدیل شدن به یک GM و یا IM است خود و یا بخواهد همین کار را برای / دانش آموزان خود را.

  روش نصب

  2- اگر برنامه chessbase12 و کامپلیر بر روی رایانه شما نصب است به راحتی میتوانید ویدئو ها را اجرا کنید ،

  اگر نصب نیست مراحل زیر را انجام دهید

  3 - از اتواران برنامه ایگور اسمرینوف بر روی گزینه programs کلیک کنید باید برنامه های مورد نیاز را نصب کنید 

  4- اول برنامه ،pgn_viewer.exe را نصب کنید دوم برنامه ،video_player.exe یا همان گام پلیر را نصب کنید.

  5 - برای دیدن فیلم آموزش نصب در آپارات کلیک کنید

  بعد ازپرداخت مبلغ در صفحه ای که مختص شما باز میشود بر روی لینک دانلود پرسرعت باحجم 90 مگابایت کلیک کنید

  لینک دانلود  به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد

  برای دریافت پستی با مدیریت سایت شطرنج رستمی تماس بگیرید

  توجه: 

  این قیمت محدود میباشد نسخه اصل و اورجینال دیگر شماره ها را از همین سایت دانلود کنید

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *