دوره جذاب شروع بازی سیستم لندن شاخه Bf4

دوره جذاب شروع بازی سیستم لندن شاخه Bf4

 

 

 

 

 

 

 

 

دوره جذاب شروع بازی سیستم لندن شاخه Bf4

The London System with 2.Bf4 Reloaded

by  Simon Williams

 

• زمان دوره: 7 ساعت و 16 دقیقه (انگلیسی)

 محصول سایت:ChessBase 

وقتی می‌توانید سیستم لندن شاخه Bf4 یک بازی ساده و در عین حال مرگ‌ بار را بازی کنید  ، چرا زحمت یادگیری صدها شاخه پیچیده را به خود بدهید. در طول چند سال گذشته، تقریباً همه استادان بزرگ نخبه جهان از سیستم لندن استفاده کرده‌اند، و سیمون ویلیامز در این دوره نشان می‌دهد که ما می‌توانیم از تجربه آن استادان بیاموزیم. "Ginger GM" نگاهی به آخرین پیشرفت‌ها می‌اندازد و در عین حال تمام اصول اولیه‌ای را که باید بدانید تا بتوانید این شروع بازی را با موفقیت انجام دهید، به شما آموزش می‌دهد.

پس از اولین کتاب پرفروش ویلیامز در سیستم لندن، دوره جدید ویلیامز نه تنها تجزیه و تحلیل های قبلی را به روز می کند، بلکه مملو از ایده های جدید و اصلی است که می توانند حتی در بالاترین سطح استفاده شوند - این دوره مخصوص بازیکنانی است که می خواهند نتیجه بگیرند، اما چیز زیادی ندارند. زمان بر ضد  شماست اگر هنوز یک تمرین کننده سیستم لندن نیستید، در واقع تنها سوال باقی می ماند: "چرا این سیستم را آموزش نبینم؟"

 

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *