دوره آموزشی متفاوت چندبرابر کننده تاکتیک در شروع بازی کاتالان برای مهره سفید- Tactics Multiplier: The Catalan Opening – IM Mat Kolosowski

دوره آموزشی متفاوت چندبرابر کننده تاکتیک در شروع بازی کاتالان برای مهره سفید- Tactics Multiplier: The Catalan Opening – IM Mat Kolosowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوره آموزشی متفاوت چندبرابر کننده تاکتیک در شروع بازی

کاتالان برای مهره سفید

 

Tactics Multiplier: The Catalan

Opening – IM Mat Kolosowski

 

محصول سایت : the chessworld

بیش از 7 ساعت آموزش

قیمت در سایت اصلی: 60 دلار

دارای pgn تمامی دوره

 

 

دوره آموزشی متفاوت چندبرابر کننده تاکتیک در شروع بازی

کاتالان برای مهره سفید

 

شما قبلاً می دانید که شروع بازی کاتالان یک روش فوق العاده هوشمندانه برای سفید برای یک بازی خوب است.

انعطاف پذیر، مستحکم، کنترل مرکزی، پر از پتانسیل حمله…

اما، مانند هر شروع بازی، به دانستن تاکتیک‌های موجود در آم نیاز دارید... ترکیب‌ها، فداکاری‌ها، و حملات شطرنجی که شما را در بازی برنده یا در صورت اشتباه بازنده می کند.

استاد بین المللی کولوسوفسکی مسیر را بر اساس موضوع تقسیم می‌کند، بنابراین شما بخش‌هایی در به دام انداختن مهره‌ها، حمله به شاه در مرکز، حمله به شاه قلعه رفته، به‌علاوه بازی‌های نمونه ای دریافت می‌کنید که به شما نشان می‌دهد چگونه فشار ایجاد کنید و بازی را تیز نگه دارید.

فقط بخش کوچکی از آنچه به دست خواهید آورد:

کلاسیک کرامنیک: استاد واقعی شروع بازی کاتالان است و به همه نشان می‌دهد که چگونه آن را برای دهه‌ها انجام می‌دهد. ظرافت های این شروع بازی را با تحلیل تخصصی آموزنده ترین بردهای کرامنیک با هر دو رنگ بیاموزید!

فرمول حمله کاتالونیا: هر عنصر کاتالان - از شکل گیری پیاده تا مهره های کوچکی که روی تخته می مانند - به ایده های حمله تکراری کمک می کند. IM Koloswski برخی از آثار کلاسیک تهاجمی را انتخاب کرده است و آنها را تجزیه کرده تا طرح اولیه حمله کاتالان را آشکار کند!

تله های پنهان : اکثر مردم کاتالان را به عنوان یک بازی استراتژیک می بینند، اما فضاهای بسته و حملات کشف شده باعث ایجاد هزاران تله ی زیرکانه می شود. حتی حرکات به ظاهر طبیعی نیز می توانند نتیجه معکوس داشته باشند.

 

زمان آن رسیده است که کاتالان را حرفه ای آموزش ببینید!

 

 

 

 

 

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *