دوره آموزشی شروع بازی سیستم لندن کشنده Killer London System

دوره آموزشی شروع بازی سیستم لندن کشنده Killer London System

 

مجموعه آموزشی شروع بازی سیستم لندن کشنده

با تدریس استاد بین المللی الکس آستانه لوپز

Killer London System 

محصول: Gingergm

قیمت این محصول در سایت اصلی:90 دلار

مدت زمان فیلم: بیش از 13 ساعت (انگلیسی)

 فرمت :MP4  

زبان انگلیسی با درک و فهم آسان

دارای pgn  تمامی دوره

قابلیت پخش در تمام سیستم عامل ها :کامپیوتر"اندروید"وغیره 

استاد بین المللی الکس  و استادی در شروع بازی سیستم لندن کشنده

سیستم لندن یک شروع بازی عالی برای بازیکنان با تمام استانداردها است که علاقه مبتدیان و خود مگنوس کارلسن قهرمان جهان را به خود جلب می کند. دوره ی The Killer London System - Part 1 مملو از ایده های جدید و بدیع است که می توان از آنها تا بالاترین سطح استفاده کرد. برای بازیکنانی که می خواهند نتیجه بگیرند، اما زمان زیادی برای یادگیری مجموعه ای از خطوط نظری ندارند، ضروری است.

یادگیری سیستم لندن آسان است و مانند سایر برنامه‌های شروع بازی، نیازی به حفظ حجم زیادی ندارد، که برای بازیکنان باشگاه ایده‌آل است. در طول این دوره، مربی مشهور بین المللی استاد الکس لوپز شما را با تمام مفاهیم مهم و اساسی آشنا می کند تا مطمئن شود که در سیستم استاد خواهید شد.

"قسمت 1" دوره الکس، تمام تنظیمات سیاه را با …d5، رایج ترین پاسخ، پوشش می دهد. به روز با آخرین تئوری، سیستم کشنده لندن بر آموزش ایده های پشت هر حرکت به شما تمرکز می کند. این روش یادگیری به این معنی است که شما بتوانید برنامه درست خود را در وسط بازی و بعد از آن تدوین کنید و پیدا کنید. Alex's Killer London System راهنمای نهایی این شروع بازی کلاسیک و همچنان پرطرفدار است و با دانش او یک اسلحه نهایی مادام العمر با 1.d4 خواهید داشت!

 

این مجموعه ارزشمند را از دست ندهید!

 

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *