دوره آموزشی باز کردن چشم سوم توسط تنفس سایشی به صورت فایل صوتی

دوره آموزشی باز کردن چشم سوم توسط تنفس سایشی به صورت فایل صوتی

روش های مختلفی برای باز کردن چشم سوم وجود دارد که یکی از ساده ترین و عملی ترین روش های آن استفاده از تنفس سایشی است که البته برای نتیجه گیری بهتر از آن باید در طولانی مدت (از چند هفته تا چند ماه) به صورت روزانه تمرین شود.

دوره آموزشی پیش رو، مطابق با اصول آموزشی دکتر ساموئل ساگان، مربی بین المللی دوره های آموزشی باز کردن چشم سوم توسط تنفس سایشی بوده و شامل سه مرحله می باشد:

  • توضیح مباحث مقدماتی در مورد چشم سوم و تکنیک تنفس سایشی به همراه توضیح تجارب شخصی اینجانب
  • آموزش مراقبه های مربوط به چشم سوم تنفس توسط تنفس سایشی
  • تمرینات دید اختری و هاله بینی

لازم است که مباحث فوق را که در این مجموعه آموزشی به صورت فایل صوتی گنجانده شده است به ترتیب دنبال کنید تا اثردهی کامل آن را مشاهده کنید.

افراد مبتلا به بیماری های خاص مربوط به جسم و روان (خصوصا بیماری هایی چون اسکیزوفرنی) قبل از انجام تمرینات حتما با پزشک خود مشورت کنند.

نکته مهم: از آنجا که باز بودن و تعادل  چاکراهای مختلف بدن برابر عملکرد بهتر چشم سوم ضروری هستند بنابراین قبل از اقدام به باز کردن چشم سوم حتما روی چاکراهای دیگر خود را نیز کار کنید. به این منظور می توانید دوره آموزشی باز کردن چاکراها را از این آدرس تهیه کنید.

همچنین می توانید اطلاعات کلی در مورد روش تنفس سایشی برای کردن چشم سوم را از این آدرس به دست آورید.

تمامی حقوق مربوط به سایت arnusha.ir بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *