دفاع اسب آبی The Hippopotamus Defence

دفاع اسب آبی The Hippopotamus Defence

دفاع اسب آبی

The Hippopotamus Defence

سیستم فوق العاده قوی برای شروع بازی سیاه

فرمت: PDF

دفاع اسب آبی همان چیزی است که یک بازیکن باشگاهی به آن نیاز دارد. خلاقیت در این شروع بازی نشان میدهد شطرنج بازان همیشه مجبور انجام حرکات تئوریک شروع بازی نیستند. سیاه از این دفاع می تواند در برابر خیلی از گزینه های سفید از جمله e4, 1.d4, 1.c4, 1.f4, the Colle, London, Trompovsky, Réti و… استفاده کند.
این شروع بازی هنوز خیلی شناخته نشده است و حریفان زیادی را شگفت زده خواهد کرد. مهمتر از همه اینها، دفاع اسب آبی دست کم گرفته می شود و ممکن است با توجه به ویژگی های دوتایی Fianchetto، آرام به نظر برسد اما در واقع همانند یک حیوان بسیار خطرناک است. Alessio de Santis یکی از بزرگترین متخصصان شطرنج در جهان است که مزایای این شروع بازی و طرح های قدرتمند آن را در کتاب خود شرح داده است.
نویسنده این کتاب به شما می آموزد که چگونه از این شروع بازی به عنوان یک سلاح خطرناک و یک تدارک محکم و موثر در مقابل بسیاری از گشایش هایی که سفید انتخاب میکند بکار ببرید.
توضیحات گسترده و نتیجه گیری های واضح این کتاب را به یک کتابچه راهنمای آسان جهت حرکت برای بازیکنان باشگاهی تبدیل کرده است و استفاده از آن باعث غافلگیری بسیاری از حریفهایتان خواهد شد!

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *