دانلود کتاب دفاع فرانسه حرکت به حرکت The Classical French: Move by Move

دانلود کتاب دفاع فرانسه حرکت به حرکت The Classical French: Move by Move

 

دانلود کتاب دفاع فرانسه حرکت به حرکت با 3 فرمت pdf +cbv+pgn

آموزش حرکت به حرکت دفاع فرانسه

The Classical French: Move by Move

انتشارات 2015 

فرمت : pdf +cbv+pgn

تعداد صفحات 238

نسخه اورجینبال با قابلیت کپی وچاپ

بازدید صفحات در سایت آمازون

یکی از بهترین و پرفروشترین کتابهای دفاع فرانسه در سایت آمازون

همراه با نرم افزار اندروید ChessViewer مطالعه کناب های شطرنج اوری من چس با فرمت pgn

 فراهم می کند پلت فرم ایده آل برای مطالعه شروع بازی شطرنج. با به طور مستمر به چالش کشیدن خواننده برای پاسخ به کاوش سوالات در سراسر کتاب، حرکت به حرکت به فرمت تا حد زیادی یادگیری و تمرین مهارت های حیاتی به همان اندازه به عنوان جذب سنتی باز کردن دانش تشویق می کند. با دقت پرسش و پاسخ انتخاب طراحی شده اند به شما در حفظ و به طور فعال درگیر و به شما اجازه نظارت بر پیشرفت خود را به عنوان یاد می گیرید. این یک راه عالی برای مطالعه هر گشایش و در همان زمان بهبود مهارت های شطرنج به طور کلی خود را و دانش است.

در این کتاب، استاد بین المللی کوروش Lakdawala شما را دعوت به مطالعه دفاع فرانسه، تنوع کلاسیک ، که یک انتخاب مردمی را به او ملحق در میان بازیکنان شطرنج از تمام سطوح. Lakdawala بررسی در کسب اطلاعات و خطوط مهم و معمول بازی، از جمله Steinitz، McCutcheon و رایت تغییرات. با استفاده از بازی ها گویا و با توجه به تجربیات خود در گشایشهای نیمه باز، او توضیح می دهد که ایده های اصلی موضعی و تاکتیکی برای هر دو طرف، پاسخ به تمام سوالات کلیدی را فراهم می کند و به شما می گوید همه چیز  در مورد موفقیت بازی فرانسه کلاسیک.

  • راهنمایی ضروری و آموزش در فرانسه کلاسیک
  • فراهم می کند گزینه کارنامه برای سیاه
  • با بهره گیری از روش ایده آل برای مطالعه شطرنج

This series provides an ideal platform to study chess openings. By continually challenging the reader to answer probing questions throughout the book, the Move by Move format greatly encourages the learning and practicing of vital skills just as much as the traditional assimilation of opening knowledge. Carefully selected questions and answers are designed to keep you actively involved and allow you to monitor your progress as you learn. This is an excellent way to study any chess opening and at the same time improve your general chess skills and knowledge.

In this book, International Master Cyrus Lakdawala invites you to join him in studying the French Defense, Classical Variation, which is a popular choice among chess players of all levels. Lakdawala examines in detail the important and commonly played lines, including the Steinitz, McCutcheon and Burn Variations. Using illustrative games and drawing on his own experience with the opening, he explains the main positional and tactical ideas for both sides, provides answers to all the key questions and tells you everything you need to know about successfully playing the Classical French.

  • Essential guidance and training in the Classical French
  • Provides repertoire options for Black
  • Utilizes an ideal approach to chess study

 

 نرم افزار اندروید Chess Viewer برای اجرا و خواندن کتابهای شطرنج  با فرمت pgn  در این پکیج قرار داده شده است نرم افزار بهمراه لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد بعد از نصب نرم افزار کتابها را با فرمت pgn در حافظه گوشی یا رم در پوشه  Chess Viewer کپی کنید و بعد از گزینه import books کتا بها را وارد کنید این نرم افزار از تمامی فایل هایی pgn پشتیبانی میکند

 

 

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *