دانلود پروژه کامل اکسس | دانلود پروژه اکسس دانشگاه

دانلود پروژه کامل اکسس | دانلود پروژه اکسس دانشگاه

دانلود پروژه کامل اکسس | دانلود پروژه اکسس دانشگاه

  • دانلود پروژه کامل اکسس
  • دانلود پروژه اکسس دانشگاه

در بسیاری از رشته های دانشگاهی مخصوصا حسابداری ، 3 واحد دروس اختصاصی که کاربرد رایانه نام برده میشود وجود دارد ، در این کاربرد 3 که در ترم سوم مقطع کاردانی قرار دارد و میبایست پاس شود پروژه ای با موضوع خاص یا بدون موضوع خاص برای شما دانشجویان تعیین میشود. محصول دانلود پروژه کامل اکسس به همین منظور ایجاد شده است. با ادامه توضیحات محصول دانلود پروژه اکسس دانشگاه همراه باشید.

اکسس یک نرم افزاری بسیار کاربردی از مجموعه آفیس از شرکت مایکروسافت میباشد. در صورتی که تسلط کافی به این نرم افزار ندارید میتوانید آموزش نرم افزار اکسس را از طریق این لینک دریافت کنید.

کاربرد 1 و 2 و 3 یکی از مهم ترین دروس حسابداریست نه از لحاظ تدریسی و تعداد واحد های آن ، بلکه از لحاظ کاربرد واقعی آن در پروژات حسابداری واقعی که بسیار کارآمد میباشد.

در صورتی که موضوع پروژه شما خاص نیست یا موضوع آن مدیریت دانشگاه یا دانشکده است ، پس  دانلود پروژه کامل اکسس میتواند کمک بسیاری به شما کند و پس از دریافت بدون انجام هیچگونه تغییری نسبت به ارسال یا تحلیل آن بپردازید.

دانلود پروژه اکسس دانشگاه

موضوع کلی پروژه دانشگاه در اکسس با فرضیات زیر انجام شده است. (تصویر ذیل را مشاهده نمایید)

کلیت این پروژه را در تصویر فوق مشاهده می نمایید به عبارت دیگر تمام موارد بالا  را که در تصویر فوق مشاهده میکنید در این پروژه پیاده سازی کرده ایم.

از ویژگی های خوب این پروژه این است که نام شخص خاصی داخل توضیحات یا داخل پروژه نیست و تمامی شما عزیزان میتوانید از این پروژه استنفاده کنید.

قبل از دانلود پروژه کامل اکسس تصاویری از داخل پروژه ببینید

در این پروژه از 4 عدد جدول و 2 عدد کوئری و یک عدد فرم و یک عدد گزارش (ریپورت) استفاده شده است.

نکته : در صورتی که پروژه را دریافت میکنید ، نام پروژه را به صورت فارسی ننویسید ، نام جداول و کوئری ها را نیز تغییر ندهید که باعث تداخل در فراخوانی اطلاعات خواهد شد.

تصویری را که میبینید مربوط به یکی از جداول پروژه می باشد که اتصال جداول به یکدیگر را نیز نشان میدهد.

 

در این تصویر نیز کارت شناسایی دانشجویان را مشاهد می کنید که بصورت یک فرم آماده شده است.

 

و همچنین نمونه ای از پایه ترین جدول این پروزه را مشاهده میفرمایید که تمامی قسمت های پروژه به این جدول وابسطه هستند.

 

پس همانطور که دیدیم این یک پروژه کامل اکسس دانشگاه است که شما میتوانید با دانلود پروژه کامل اکسس پروژه خود را در کسری از ثانیه تهیه کنید و نسبت به ارسال آن اقدام کنید

تغییرات جزئی و کلی پروژه نیز با مبلغی منصفانه و کم انجام میشود ، فقط کافیست پس از خرید از طریق پشتیبانی تیکت درخواست تغییرات خود را ثبت کنید.

همچنین دانلود پروژه اکسس دانشگاه یک پروژه انحصاری است و فقط در پی دی اف مارک عرضه میشود ، عدم رعایت کپی رایت و فروش در مارکت های دیگر نیز پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

سوالات خود را با ما از طریق نظرات در میان بگذارید.

 

  • دانلود پروژه کامل اکسس
  • دانلود پروژه اکسس دانشگاه

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *