دانلود پروژه چراغ راهنمایی و کنترل ترافیک با استفاده از پروتئوس و CodeVision AVR

دانلود پروژه چراغ راهنمایی و کنترل ترافیک با استفاده از پروتئوس و CodeVision AVR

شبیه سازی پروژه چراغ راهنمایی و کنترل ترافیک با استفاده از نرم افزار Proteus

شبیه سازی پروژه چراغ راهنمایی و کنترل ترافیک چهارراه با استفاده از میکروکنترلر ATMega32

پروژه چراغ راهنمایی یک پروژه پرکاربرد در استفاده از میکروکنترلرها می باشد، که می توان به راحتی با استفاده از میکروکنترلرهای مختلف این پروژه را انجام داد.برای سخت افزار آن از 12 LED استفاده شده است، که بر سر هر راه سه LED به نشانه چراغ راهنما قرار گرفته که با بازه های زمانی مختلف سبز و زرد و قرمز می شوند.

 

آنچه تحویل داده می شود:

1. فایل پروتئوس قابل اجرا در نرم افزار پروتئوس (این فایل توسط ما در نرم افزار پروتئوس تست گردیده و کاملاً قابل اجرا و صحیح می باشد)

2. فایل کدنویسی قابل اجرا در CodeVision AVR به زبان C

3. فایل هگز برنامه برای اجرا بر روی میکروکنترلر

 

تصویری از این پروژه را می توانید در عکس زیر مشاهده نمایید:

دروس مرتبط: معماری کامپیوتر، مدارهای منطقی، مبانی دیجیتال، میکروکنترلر، میکروپروسسور

پس از خرید از درگاه امن بانکی، لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد و همچنین به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود. تماس با ما برای راهنمایی، درخواست مقالات و پایان نامه ها و یا ترجمه و یا انجام پروژه های برنامه نویسی و حل تمرینات

توجه: اگر کارت بانکی شما رمز دوم ندارد و یا در خرید الکترونیکی به مشکل برخورد کردید و یا به هر دلیلی تمایل به پرداخت الکترونیکی ندارید با ما تماس بگیرید تا راههای دیگری برای پرداخت به شما پیشنهاد کنیم.

توجه توجه توجه: هرگونه کپی برداری و فروش فایل های فروشگاه برکت الکترونیک (به آدرس proteus.sellfile.ir) در فروشگاه های دیگر شرعاً حرام است، تمامی فایل ها و پروژه های موجود در فروشگاه، توسط ما اجرا و پیاده سازی و یا از منابع معتبر زبان اصلی جمع آوری شده اند و دارای حق کپی رایت اسلامی می باشند.

از پایین همین صفحه (بخش پرداخت و دانلود) می توانید این پروژه را خریداری و دانلود نمایید.

کد محصول: 20049

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *