دانلود نقشه پوشش گیاهی استان کردستان همراه تحلیل های اماری طبقات گیاهی

دانلود نقشه پوشش گیاهی استان کردستان همراه تحلیل های اماری طبقات گیاهی

 

مجموعه حاضر كه با استناد به آخرين تكنولوژي روز و با استفاده از داده هاي ماهواره اي TM و عمليات فشرده زميني انجام شده است حاوي نقشه استان کردستان و آمار به روز از منابع طبيعي كشور است كه حاصل تلاش و همت کارشناسان منابع طبيعي مي باشد كه علاوه بر مستند بود آن برای محققان، زمينه ساز اوليه و پايه كليه اقدامات بخش منابع طبيعي و برنامه ريزي هاي آتي کاربری اراضی می باشد.

مجموعه حاضر شامل دو فایل در فرمت پی دی اف (PDF) می باشد. یکی شامل نقشه پوشش گیاهی با رزیولیشن بالا همراه با راهنمایی نقشه مفصل انواع پوشش های گیاهی استان می باشد. در این فایل همچنین تحلیل اماری دقیقی از وضعیت پوشش گیاهی استان را در جدول و نمودار تحلیلی ارائه شده است. این نقشه دارای کوچکترین جزییات و پلی گون ها، تیپ ها و نوع پوشش گیاهی استان می باشد لذا اگر منطقه مورد مطالعه قسمتی از این استان باشد به طور مثال سطح یک شهرستان و یا دهستان، محقق می تواند به راحتی ان قسمت را جدا کرده و از ان در تحقیق خود استفاده نماید.

فایل دیگر نیز شامل 48 صفحه از نحوه درست شدن این نقشه و تحلیلی از وضعیت پوشش گیاهی دیگر استان ها می باشد. همچنین محقق به راحتی می تواند منبع علمی (رفرنس) این نقشه را بر اساس اطلاعات داده شده در صفحه اول استفاده و استناد کند.

از این رو به طور خلاصه فایل زیپ ارائه شده شامل دو فایل در فرمت پی دی اف می باشد:

فایل اول شامل سه صفحه:

  • صفحه اول: نقشه استان با بزرگنمایی و رزیولشن بسیار خوب که محقق بتواند نقشه پوشش گیاهی شهرستان ها و یا دهستان ها را از استخراج کند. و نیز محقق به راحتی می تواند فایل موجود را در نرم افزار Arc GIS و یانرم افزار های مشابه دیجیت کند و فایل جی ای اسی ان را به اصطلاح تهیه کند و نیز بر اساس لجند و راهنمایی دقیق ان نوع پوشش گیاهی و تیپ و .. هر پلی گون را تعیین کند.
  • صفحه دوم: جدول آماری طبقات پوشش گیاهی پدیده های منابع طبیعی استان می باشد که در این جدول 22 طبقه پوشش گیاهی شامل نوع و نام طبقه، مساحت، درصد در سطح استان و نیز تعداد تراکم پلی گون ها را به صورت اماری ذکر شده است.
  • صفحه سوم: نمودار اماری طبقات پوشش گیاهی به صورت میله ای نمایش داده شده است.

فایل دوم شامل 48 صفحه که در ان به صورت اماری پوشش گیاهی ایران تحلیل شده است در ان توضیحات مفصلی از نحوه نقشه سازی پوشش گیاهی ارائه گردیده است در ان اطلاعات اماری از کلیه استان های دیگر کشور نیز بیان شده که در ان تحلیل نوع پوشش گیاهی، درصد ها، مساحت ها، مقیاس ها و ... بیان شده است.

امیدوارم مورد رضایت شما قرار بگیرد%

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *