دانلود نقشه اتوکد منطقه 22 تهران (نقشه کد خام)

دانلود نقشه اتوکد منطقه 22 تهران (نقشه کد خام)

دانلود نقشه اتوکد خام منطقه 22 تهران بصورت کامل این نقشه بصورت نقشه خام بوده و بجز لایه های اصلی نقشه هیچ لایه و اطلاعات اضافی ندارد و صرفا برای استفاده مطالعاتی و انجام تغییرات روی نقشه کاربرد بیشتری دارد.همچنین این نقشه بدلیل خام بودن نقشه حجم کمی دارد سبک است و میتوانید بدون مشکل در نرم افزار اتوکد بصورت روان بدون مشکل هنگی استفاده کنید.

* در صورت اینکه به نقشه اتوکد خام تمام مناطق 22 گانه تهران نیاز دارید از این لینک تهیه فرمائید.

** این نقشه بصورت نقشه خام و بدون جزئیات اضافی است در صورت اینکه به نقشه طرح تفصیلی کل مناطق 22 گانه تهران با تمام جزئیات و لایه ها نیاز دارید به این لینک مراجعه کنید.

- این نقشه برای افرادی که سیستم ضعیفتری دارد مناسب است چون نقشه بصورت خام است و جزئیات کمتری نسبت به نقشه طرح تفصیلی منطقه دارد.

- این نقشه قطعات را شامل نمیشود بصورت بلوک بندی هست.

 

عکس هائی از نقشه و جزئیات لایه ها در عکس های قسمت پایین نمایش داده شده اند.تا لود شدن کامل عکس ها صبر کنید.

قابل ویرایش مقیاس صحیح و قابل انجام محاسبات 

تست شده و سالم (بهتر است از اتوکد 2013 به بالا استفاده کنید)

در صورت بروز مشکل با پشتیبانی ارزان فایل در تماس باشید.

شما همچنین میتوانید در صورت نیاز تمامی نقشه ها و طرح های شهر تهران از جمله نقشه های وضع موجود و کاربری اراضی,نقشه اتوکد و پارسل شهر,طرح تفصیلی,طرح جامع مربوطه,شیپ فایل ها ونقشه GIS شهر,نقشه شبکه معابر,شیپ فایل کل استان ,لایه های کاربردی وهمچنین دیگر طرح ها و پروژه های مربوط به شهر تهران را از سایت ارزان فایل دانلود نمائید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *