دانلود نرم افزار گنج یاب (فلزیاب) ناسا Satellite metal scan

دانلود نرم افزار گنج یاب (فلزیاب) ناسا Satellite metal scan

???? برنامه ناسا متال اسکن برای گنج یابی
???? Nasa Metal Scan

???? نرم افزار satellite metal scan بهترین برنامه فلزیاب و گنجیاب در دنیا می باشد که به عنوان متال اسکن ناسا معروف شده است. کمتر کسی وجود دارد که به دنبال گنج وطلایاب رفته باشد ولی با نرم افزار طلا یاب Metal Scan آشنا نباشد. اگر شما هم به قدرت و کارایی این برنامه قدرتمند پی برده اید، همین حالا می توانید دست بکار شوید.

 

 

???? اسکن ماهواره ای
???????? برنامه متال اسکن ناسا به صورت ماهواره ای روی نقشه بعد از بررسی کردن نقاط مد نظر یک اسکن حرفه ای بر اساس نوع انتخاب شما انجام خواهد داد.

???? نرم افزار satellite metal scan
???????? طلایاب و فلزیاب ماهواره ای ناسا بر روی گوگل مپ چهار نقطه مشخص شده را برای شما بررسی می کند. انواع اشیا اعم از طلا، نقره، آهن، آلومینیوم و ...

????نسخه جدید اندروید
???????? این برنامه برای گوشی موبایل اندروید بروزرسانی شده و در آینده نسخه آیفون و ویندوز نیز منتشر خواهد شد. همچنین بروزرسانی های بعدی برای خریداران رایگان است.

 

???? نحوه کار برنامه Metal scam ناسا

???????? لازم است بدانید که کار با برنامه satellite metal scan بسیار راحت بوده و شما می توانید بدون هیچگونه دانش خاصی با آن کار کنید. البته این راحتی کار با اپلیکیشن نقطه زن متال اسکن ناسا جزو یکی از مزایای خوب آن نیز محسوب می شود.

  ✔️ نصب و راه اندازی آسان
    ✔️  بدون نیاز به دانش خاصی
     ✔️ کاربری آسان و راحت
       ✔️  تجربه کاربری عالی

 

???? نرم افزار فلزیاب (گنج یاب) ماهواره ای ناسا نرم افزاری است که توسط اداره کل ملی هوانوردی و فضا ساخته شده است. این نرم افزار توسط GPS عمل می کند و در هر نقطه ای که حضور داشته باشید می توانید محل انواع فلزات مانند آهن، نقره، طلا و… را اسکن و پیدا کنید.

 

????  برنامه ای منحصر به فرد است که توسط بخش فناوری سازمان ناسا ، تولید و پرداخته شده است . قابل نصب روی گوشی موبایل و تبلت با سیستم عامل اندروید است و هدف از تولید این اپلیکیشن ، ساپورت باستان شناسان آمریکا ، مصر و دیگر کشورها بوده که برای اولین بار در ایران ، به دست مردم عزیز ایران میرساند تا تحولی در گنجیابی مدرن به وجود آورده باشد . شاید خیلی از شما عزیزان تا به حال با چندین دستگاه مختلف فلزیابی ، ردیابی و غیره کار کرده باشید و این موضوع رو کاملا درک کرده اید که برای رسیدن به موفقیت باید مسیر و هدف جدیدی را مشخص کرد و در این راه از ابزار جدیدی هم استفاده کرد .

 

✔️ شاید خیلی از شما عزیزان تا به حال با چندین دستگاه مختلف فلزیابی ، ردیابی و غیره کار کرده باشید و این موضوع رو کاملا درک کرده اید که برای رسیدن به موفقیت باید مسیر و هدف جدیدی را مشخص کرد و در این راه از ابزار جدیدی هم استفاده کرد .
نرم افزار "اسکن ماهواره ای فلزات" ، ابزار جدید شما در مسیر جدید شما خواهد بود و اطمینان داشته باشید که موفقیت در یک قدمی شما قرار گرفته است .
با خرید و نصب این برنامه روی گوشی موبایل و رفتن به مکان مورد نظر میتوانید در آرامش و امنیت کامل ، هر نقطه ای را که دوست دارید ، اسکن کنید و در صورت وجود ف قدیمی در زیر خاک ، از جنس و نقطه هدف آگاهی پیدا کنید و با یک برنامه ریزی هدفمند به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنید .

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *