دانلود فایل اکسل ساختارجدید صورت معاملات فصلی

دانلود فایل اکسل ساختارجدید صورت معاملات فصلی

دانلود فایل اکسل ساختارجدید صورت معاملات فصلی

ارائه  نمودن به موقع صورت معاملات فصلی در حسابداری به نظم و عدالت را در نظام مالیاتی کشور فراهم میکند. وعدم ارائه به موقع معاملات فصلی در حسابداری باعث بی نظمی در نظام مالیاتی و فرارهای مالیاتی افراد سود جو میگردد. از طرف دیگر ارائه اطلاعات نادرست در معاملات فصلی باعث اشتباه و قضاوتهای نادرست میگردد.

با استناد نمودن به آئین نامه مالیاتی، کلیه مودیان مکلف میباشند اطلاعات مرتبط به قراردادهای خود را در پایان هر فصل یعنی هر  ۳ ماه یک بار (1ماه پس از پایان هر فصل) به ادارات مالیاتی ارائه نمایند.

روشهای تهیه وارسال صورت معاملات فصلی در حسابداری  

به طور کلی برای تهیه و ارائه صورت معاملات فصلی در حسابداری سه روش برخط (آنلاین)، غیربرخط (آفلاین) و بر روی لوح فشرده (سی-دی)  وجود دارد.

در روش آنلاین ، مودیان با استفاده نمودن  از نام کاربری و رمز عبور ، اطلاعات مربوط به معاملات خود را ارائه مینمایند .

در روش آفلاین مودیان با درج اطلاعات مورد نیاز در فایل اکسسی  که روی سایت سازمان قرارگرفته است وبعد  از بازبینی های تکمیلی ، فایل را با استفاده از رمز عبورشان ایمیل نمایند .

روش سوم معمولا برای کسانی میباشد  که فاقد رمز عبور و نام کاربری  هستند .فایل اکسس مذکور روی سی – دی رایت شده و به اداره مالیاتی مربوطه تحویل داده می شود .

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *