دانلود سورس کد پروژه طراحي وبسايت مديريت خوابگاه دانشجويي با PHP – به همراه داکيومنت

دانلود سورس کد پروژه طراحي وبسايت مديريت خوابگاه دانشجويي با PHP - به همراه داکيومنت

دانلود سورس کد پروژه طراحي وبسايت مديريت خوابگاه دانشجويي با PHP - به همراه داکيومنت

 

این پروژه وبسایت مدیریت خوابگاه دانشجویی است.این سایت برای راحت تر کردن کار مدیرخوابگاه و سرپرستان ونظارت راحت تر و هرچه بیشتر مدیر خوابگاه نسبت به دانشجویان و خوابگاه می باشد.همچنین این سایت دارای سه بخش مدیر،سرپرست ونگهبان می باشدکه هرکدام اختیارات و امکانات متفاوت دارند.

مدیراختیاراتی ازجمله ثبت شهریه خوابگاه،نظارت بر کار سرپرستان،نظارت بر ورود وخروج دانشجویان و... دارد.

سرپرست نیزکارهایی از قبیل ثبت خروج دانشجویان و ثبت نام دانشجویان و... می تواندبه صورت آنلاین انجام دهد.

نگهبان نیز کارثبت ورود دانشجویان را برعهده دارد وبه صورت آنلاین این کار را انجام می دهد.

 

با توجه به اينکه درخوابگاه ها برای ورودوخروج ازخوابگاه مشکلات زیادی وجوددارد وبسیارسخت است که ورود و خروج دانشجویان حال به هرعلتی می بایست درکاغذثبت شده،ازیک طرف توسط سرپرست خوابگاه وازطرف دیگرتوسط نگهبان خوابگاه،این عمل بسیارسخت و زمان بر می باشد.اینجانب تصمیم به ساخت این سایت گرفتم تاعلاوه براینکه کاغذراازمیان بردارم به صورت آنلاین سرپرست ونگهبان کارثبت ورود و خروج دانشجویان را انجام داده که به وسیله فرم هایی کارآنهاراساده تر کرده ایم،مدیرخوابگاه یامدیردانشگاه به راحتی از ورود وخروج دانشجویان باخبر شوندونیازی به گشتن در کاغذهای خروجی وپیداکردن یک دانشجوی خاص بین آن همه کاغذ نباشد به راحتی بایک جستجودرسایت خروج یا ورودآن دانشجو را چک کنند.

علاوه برورودوخروج دانشجویان ثبت نام دانشجودرخوابگاه به صورت الکترونیک وبه وسیله این سایت به راحتی صورت می گیرد.

مدیرخوابگاه نیز که تابه حال شهریه های خوابگاه را به صورت دستی ودر دفتری ثبت می کردند ازاین پس به صورت آنلاین درسایت ثبت می کنند و کار ایشان راحت شده و همچنین برای جستجوی اینکه آیا دانشجویی شهریه خود را پرداخت کرده است یا نه با یک جستجوی ساده درسایت این کار را انجام می دهند.

سرپرست ها که گزارش روزانه خود را در دفتری ثبت می کردند از این پس در سایت ثبت کرده که این گزارش قابل مشاهده توسط مدیران سایت و سرپرست دیگر می شود.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *