دانلود سورس کد پروژه شبیه سازی صف بیمارستان مربوط به درس شبیه سازی با چندنخی به زبان سی شارپ

دانلود سورس کد پروژه شبیه سازی صف بیمارستان مربوط به درس شبیه سازی با چندنخی به زبان سی شارپ

دانلود کد برنامه نویسی شبیه سازی Queue بیمارستان (شبیه سازی سیستم های صفی)

 

موضوع پروژه: سورس کد برنامه نحوه سرویس دهی به مراجعه کنندگان بیمارستانی با استفاده از تئوری صف و شبیه سازی و زبان برنامه نویسی سی شارپ

 مسیر یابی داخل شهری و بین شهری.

زبان برنامه نویسی: سی شارپ CSharp (C#)

محیط برنامه نویسی: ویژوال استودیو  ( Visual Studio ) ویژال استودیو 2012

توضیحات :

تشکیل صف پدیده ای است اجتناب ناپذیر به خصوص در جوامعی که در آنها امکانات ومنابع توانایی جوابگویی به درخواست تقاضاکنندگان را ندارند، بطوریکه در بعضی مواقع افراد به منظور انجام پذیرفتن تقاضایشان مجبور می شوند مدت زمان زیادی را منتظر بمانند و این می تواند هزینه فرصت فراوانی برای آنها به همراه داشته باشد.

—سیستمهایی که در آن اشیایی وارد شده و تقاضای انجام حداقل یک خدمت (Service) را می کنند (اشیای موقت) و اشیای دیگری (اشیای دائم) از سیستم وظیفه انجام سرویسهای تقاضا شده را بر عهده دارند و در صورت امکان خدمات را بلافاصله انجام داده و یا بعلت اشتغال به امر دیگری، مشتریان را تازمانی که انجام خدمات تقاضا شده میسر شود، منتظر نگه می دارند، سیستمهای صفی گویند.

نمونه تصاویر خروجی:


ویژگی های این برنامه:

1. ورودی های قابل تعریف: زمان های ورودی (Arrival Times) ، زمان پاسخ صف Response time of queue، مدت زمان شبیه سازی به دقیقه (Runtime)، تعداد دکترهای خدمت رسان، مینیمم و ماکزیمم خدمت دهی هر دکتر (Service Time)

2. خروجی: وضعیت صف و لاگ کارهای انجام شده

آنچه تحویل داده می شود:

1. کد برنامه قابل اجرا در ویژال استودیو 2012 به بعد  - خروجی طبق تصویر نمونه آورده شده (این برنامه درVisual Studio 2012 تست شده و 100 درصد به صورت تضمینی قابل اجرا می باشد)

در صورتی که بخواهید می توانیم با قیمتی مناسب داکیومنت توضیحات این پروژه را تهیه کرده و تقدیم نماییم.

مناسب برای دانشجویان کارشناسی (لیسانس) و کاردانی و کارشناسی ارشد

 می توان به عنوان پروژه دروس کارشناسی یا کاردانی یا کارشناسی ارشد، دروسی مانند شبیه سازی کامپیوتری ، شبیه سازی پیشرفته ، شبیه سازی و مدل سازی رایانه ای ، سیستم عامل

 پس از خرید از درگاه امن بانکی، لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد و همچنین به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود.

توجه توجه توجه: هرگونه کپی برداری و فروش فایل های فروشگاه برکت الکترونیک (به آدرس ebarkat.ir یا codes.sellfile.ir) در فروشگاه های دیگر شرعاً حرام است، تمامی فایل ها و پروژه های موجود در فروشگاه، توسط ما اجرا و پیاده سازی و یا از منابع معتبر زبان اصلی جمع آوری شده اند و دارای حق کپی رایت اسلامی می باشند.

از پایین همین صفحه (بخش پرداخت و دانلود) می توانید این پروژه را خریداری و دانلود نمایید.

کد محصول 30187

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *