دانلود سورس کد برنامه شبیه سازی سیستم توزیع آب به زبان سی شارپ با نمایش کنسولی

دانلود سورس کد برنامه شبیه سازی سیستم توزیع آب به زبان سی شارپ با نمایش کنسولی

دانلود کد برنامه نویسی و شبیه سازی سیستم آب رسانی

 

موضوع پروژه: سورس کد برنامه سیستم Water Distribution و زبان برنامه نویسی سی شارپ

 مسیر یابی داخل شهری و بین شهری.

زبان برنامه نویسی: سی شارپ CSharp (C#)

محیط برنامه نویسی: ویژوال استودیو  ( Visual Studio ) ویژال استودیو 2012

توضیحات پیاده سازی با مترجم گوگل:

مدل های آن یک سیستم توزیع مایع، متشکل از لوله ها، شیرها، مخازن، مخازن و سایر اجزاء. این مقاله نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای ایجاد یک مجموعه ای از کلاس برای یک وضعیت خاص. یک روش مشابه می تواند در دیگر برنامه های کاربردی های کنترل فرآیند، مانند سیستم های هیدرولیک مورد استفاده برای عمل هواپیما استفاده می شود. رویکرد کلی حتی به سیستم های توزیع الکتریکی، و یا سیستم های اقتصادی که در مسیر جریان پول قابل اجرا است.
در این نرم افزار پیدا کنیم که اشیاء فیزیکی در دنیای واقعی - اشیاء ما می توانید ببینید و لمس - از نزدیک مطابقت با اشیاء در برنامه است. اجازه می دهد تا ببینید که چه این اشیاء می باشد.
• یک منبع آب تامین به سیستم. در دنیای واقعی ممکن است به یک بهار، خوب، یا مخزن مطابقت دارد. آب از منبع فرض می شود همیشه در دسترس است اما نمی تواند سریع تر از یک نرخ ثابت خاص عرضه می شود.
• سینک یک کاربر از آب است. این نشان دهنده یک خانه، کارخانه، و یا مزرعه، و یا یک گروه از مصرف کنندگان آب. یک سینک باعث جذب آب از سیستم در یک نرخ ثابت.
• لوله حمل آب بیش از یک فاصله. لوله ای با مقاومت مشخصه که مقدار آب است که می تواند از طریق آن جریان را محدود میکند. جریان آب به یک لوله برابر با جریان.
• آب حوضچه. همچنین جدا جریان ورودی / خروجی: نرخی که جریان آب را به داخل مخزن می تواند متفاوت از نرخ که در آن جاری می شود. برای مثال، اگر جریان ورودی بیشتر از خروجی، محتویات افزایش مخزن است. مخزن دارای یک نرخ جریان خروجی حداکثر مشخصه، تعیین شده توسط اندازه خروجی در مخزن.
• برای نگه داشتن یک تانک از پر، و مطمئن شوید که آن را به اجرا از آب نیست، ما می توانیم سوئیچ با مخزن مرتبط. یک سوئیچ در زمانی که مقدار آب در مخزن یک مقدار خاص می رسد تبدیل می شود. سوئیچ ها معمولا استفاده می شود برای به کار انداختن یک شیر، که به نوبه خود کنترل سطح آب در مخزن.
• شیر جریان آب تنظیم می کند. این می تواند در باشد، و باعث هیچ مقاومت به جریان، یا خاموش، که به طور کامل متوقف می شود جریان. یک شیر فرض شده است که توسط نوعی از سرو مکانیسم اداره می شود، و است که معمولا توسط سوئیچ همراه با یک مخزن کنترل می شود.
 نمونه تصاویر خروجی:

تصویر سیستم توزیع آب پیاده سازی شده به صورت خروجی  کنسولی:

آنچه تحویل داده می شود:

1. کد برنامه قابل اجرا در ویژال استودیو 2012 به بعد  - خروجی طبق تصویر نمونه آورده شده (این برنامه درVisual Studio 2012 تست شده و 100 درصد به صورت تضمینی قابل اجرا می باشد)

1. فایل اجرایی برنامه

در صورتی که بخواهید می توانیم با قیمتی مناسب داکیومنت توضیحات این پروژه را تهیه کرده و تقدیم نماییم.

مناسب برای دانشجویان کارشناسی (لیسانس) و کاردانی و کارشناسی ارشد

 می توان به عنوان پروژه دروس کارشناسی یا کاردانی یا کارشناسی ارشد، دروسی مانند شبیه سازی کامپیوتری، شبیه سازی پیشرفته، رشته های مرتبط با آب و فاضلاب ، دروس رشته عمران، مهندسی منابع، مدیریت منابع، مهندسی آب

 پس از خرید از درگاه امن بانکی، لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد و همچنین به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود.

توجه توجه توجه: هرگونه کپی برداری و فروش فایل های فروشگاه برکت الکترونیک (به آدرس ebarkat.ir یا codes.sellfile.ir) در فروشگاه های دیگر شرعاً حرام است، تمامی فایل ها و پروژه های موجود در فروشگاه، توسط ما اجرا و پیاده سازی و یا از منابع معتبر زبان اصلی جمع آوری شده اند و دارای حق کپی رایت اسلامی می باشند.

از پایین همین صفحه (بخش پرداخت و دانلود) می توانید این پروژه را خریداری و دانلود نمایید.

کد محصول 30235

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *