دانلود سورس پروژه بازی Squirrel به زبان برنامه نویسی پایتون

دانلود سورس پروژه بازی Squirrel به زبان برنامه نویسی پایتون

این پروژه به زبان برنامه نویسی پایتون ورژن 3.3  و در 395 خط نوشته شده است.

فضای گرافیکی این بازی با استفاده از کتابخانه پای گیم (Pygame) نوشته شده است.

همچنین از کتابخانه های random, sys, time, math در این بازی استفاده شده است.

از دیگر مزیت های این پروژه داشتن کامنت(Comment) یا در واقع همان توضیحات است. به طوری که جز به جز برنامه دارای کامنت است.

فضای گرافیکی : همانطور که در تصویر می بینید سنجاب وسط صفحه بازیکن است و دیگر سنجاب ها در اطاف ان پراکنده و در گوشه ی سمت چپ بالا سه مستطیل نمایش داده شده است که هر مستطیل نشانه ی یک جان است .

نحوه کار برنامه : سنجاب بازیکن با استفاده از کلید های جهت نما (چپ ، راست، بالا ، پایین) شروع به حرکت می کند ، هدف بازی این است که به سنجاب های دیگر که به طور تصادفی و ناگهانی به این طرف و آن طرف در حرکت اند برخورد نکند و اگر برخورد کند تصویرش چشمکزن میشود و یک جان آن کم میشود، سنجاب بازیکن دارای 3 جان است و با از دست دادن هر جان یکی از سه مستطیل خالی می شود و با از دست دادن هر سه جان پیغام GameOver به کاربر نمایش داده می شود.

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *