دانلود حل تمرین آمار برای کسب و کار و اقتصاد ویرایش دوازدهم Statistics for Business and Economics McClave Benson Sincich

دانلود حل تمرین آمار برای کسب و کار و اقتصاد ویرایش دوازدهم Statistics for Business and Economics McClave Benson Sincich

کتاب حل المسائل آمار برای کسب و کار و اقتصاد : ویرایش دوازدهم، نویسنده: مک کلیو, جرج بنسون (بنسان)، تری سینسیچ

Statistics for Business and Economics (12th Edition) 12th Edition

by James T. McClave (Author),‎ P. George Benson (Author),‎ Terry T Sincich (Author)
 

 آنچه تحویل داده می شود:

 1. فایل PDF حل تمرینات (با کیفیت عالی)
تعداد صفحات: 565 صفحه

زبان انگلیسی

دروس مرتبط: کسب و کار, اشتغال, اقتصاد, آمار,آمار مهندسی,آمار عمومی,امور مالی,Statistics for Business,Business and Finance,آمار و اقتصاد مهندسی

توضیحات:

Statistics for Business and Economics, Twelfth Edition, meets today's business students with a balance of clarity and rigor, and applications incorporated from a diverse range of industries. This classic text covers a wide variety of data collection and analysis techniques with these goals in mind: developing statistical thinking, learning to assess the credibility and value of inferences made from data, and making informed business decisions.

 

The Twelfth Edition has been updated with real, current data in many of the exercises, examples, and applications. Exercises draw on actual business situations and recent economic events so that students can test their knowledge throughout the course. Statistics in Action case studies open each chapter with a recent, controversial, or high-profile business issue, motivating students to critically evaluate the findings and think through the statistical issues involved. A continued emphasis on ethics highlights the importance of ethical behavior in collecting, interpreting, and reporting on data.

  ترجمه گوگل:  

آمار و ارقام کسب و کار و اقتصاد، نسخه دوازدهم، با دیدگاه دانشجویان کسب و کار امروز با تعادل وضوح و دقیق، و برنامه های کاربردی متشکل از طیف گسترده ای از صنایع. این متن کلاسی انواع وسیعی از تکنیک های جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل را با این اهداف در نظر می گیرد: ایجاد تفکر آماری، یادگیری برای ارزیابی اعتبار و ارزش نتیجه گیری از داده ها و تصمیم گیری های کسب و کار آگاهانه.
نسخه دوازدهم با داده های واقعی، فعلی در بسیاری از تمرین ها، نمونه ها و برنامه ها به روز شده است. تمرینات در شرایط واقعی کسب و کار و رویدادهای اقتصادی اخیر به طوری که دانش آموزان می توانند دانش خود را در طول دوره آزمون. مطالعات موردی با آمار در عمل، هر فصل را با موضوع کسب و کار جدید، بحث برانگیز و یا برجسته باز می کند، انگیزه دانش آموزان برای انتقاد از ارزیابی یافته ها و فکر کردن از طریق مسائل مربوط به آماری. تأکید بر روی اخلاق، اهمیت رفتار اخلاقی در جمع آوری، تفسیر و گزارش دادن در مورد داده ها را برجسته می کند.
 
 
پیشنهاد ما برای ترجمه تمرینات این کتاب:

اگر خواستید این کتاب را ترجمه نمایید به ما اطلاع دهید و کار را به ما بسپارید  (ترجمه مقالات شما با بهترین کیفیت و قیمت مناسب):

09301644413 (تلگرام)

پس از خرید از درگاه امن بانکی، لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد و همچنین به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود. تماس با ما برای راهنمایی، درخواست مقالات و پایان نامه ها و یا ترجمه و یا انجام پروژه های برنامه نویسی و حل تمرینات با آدرس ایمیل:

[email protected]

یا شناسه تلگرام (آی دی تلگرام ما): @ebarkat

توجه: اگر کارت بانکی شما رمز دوم ندارد و یا در خرید الکترونیکی به مشکل برخورد کردید و یا به هر دلیلی تمایل به پرداخت الکترونیکی ندارید با ما تماس بگیرید تا راههای دیگری برای پرداخت به شما پیشنهاد کنیم.

توجه توجه توجه: هرگونه کپی برداری و فروش فایل های فروشگاه برکت الکترونیک (به آدرس solutions.sellfile.ir) در فروشگاه های دیگر شرعاً حرام است، تمامی فایل ها و پروژه های موجود در فروشگاه، توسط ما اجرا و پیاده سازی و یا از منابع معتبر زبان اصلی جمع آوری شده اند و دارای حق کپی رایت اسلامی می باشند.

از پایین همین صفحه (بخش پرداخت و دانلود) می توانید این پروژه را خریداری و دانلود نمایید.

کد محصول: 60186

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *