دانلود جزوه ذخیره سازی وانبار

دانلود جزوه ذخیره سازی وانبار

دانلود جزوه ذخیره سازی وانبار

 

26صفحه فرمتword

ذخیره سازی و انبار

                    

انبار ولجستیک

 

موضوع انبار امروزه نقشی اساسی وبی مثال در ایفای نقشهای سیستم های لجستیک ایفا می نماید .بنحوی که تقریبا سیستم لجستیک بدون احتساب انبار ومسائل مربوط به آن  قابل تجسم نیست .انبار رکن بزرگ عملیات لجستیک می باشد. هم کاربران وهم خدمت گیرندگان  نیازمند کارکردهای انبار می باشند .هرگونه عملیات داخلی یا خارجی کوچک یا بزرگ به نوعی به کارکرد انبار وابسته است .آسیب پذیر ترین نقطه های یک سیستم  لجستیک انبار وترابری لجستیک می باشد . توفیق یا عدم توفیق درکارکردهای لجستیک بستگی مستقیم به انبارها وسیستمهای انبارداری دارد.صرفنظر از زمانی که مدیران برای تدوین وتنظیم برنامه های امدادی معطوف می نمایند بیشترین دغدغه آنها به مسائل انبار وتوزیع اقلام انباری در مناطق حادثه دیده  باز می گردد .

امروزه بدلیل واگذاری مسئولیت تامین مایحتاج آسیب دیدگان از حوادث از طرف سازمانهای سیاستگذار به جمعیت هلال احمر انجام عملیات انبارداری اعم از نگهداری تامین وتوزیع اقلام زیستی وغیر زیستی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

حجم بزرگی از فضاهای متعلق به جمعیت هلال احمر به فضای انباری اختصاص یافته است.این ظرفیت نیازمند برنامه ریزی انسجام وپیش بینی های دقیق می باشد.

 

 

 

انبارداری:

به کلیه عملیات مربوط به ثبت،ضبط ،ورود ،خروج ونگهداری نیازهای مادی سیستم لجستیک در شرایط مناسب بهره برداری انبارداری گویند.

 

انبار:

"انبار محلی است که اجناس وکالاهای مختلف اعم از ساخته شده ویا مواد اولیه کالاهای مصرف شدنی وبادوام که درطول عملیات لجستیک مورد نیاز می باشد در شرایط مطلوب نگهداری ومراقبت می شود.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *