دانلود تایم شیت اکسل 1401

دانلود تایم شیت اکسل 1401

دانلود تایم شیت اکسل 1401

تایم شیت ورود و خروج کارمندان برای شما عزیزان در سایت قرار گرفت تا در زمان ، محاسبه ساعات کارکرد پرسنل های خود صرفه جویی کنید و با دقت بیشتری حقوق و دستمزد آنها را محاسبه کنید. اما در ادامه همین مطلب توضیحات تایم شیت ورود و خروج را بخوانید تا متوجه شوید که چه تفاوتی با تایم اکسل قدیم دارد.

اول از همه باید این را در نظر بگیرید که کارکرد و محاسبه نهایی هر دو به یک نتیجه میرسد اما در تایم شیت ورود و خروج در اکسل که در این محصول ارائه شده است امکانات فوق العاده ایبه تایم شیت قبل اضافه گردیده است.

 

در صورتی قصد دارید این امکانات را بصورت ویدیویی ببینید و با نحوه کارکرد آنها آشنا شوید ویدیو زیر را ببینید.

 

 

اولین تفاوت این است که در این تایم شیت ، ساعات کارکرد 100 نفر پرسنل بصورت هم زمان در فایل قابل انجام و محاسبه است در صورتی که در تایم شیت قدیم فقط یک نفر قابل ثبت بود.

از طرفی گزارش ماهانه تمامی پرسنل ها را در یک برگ میتوانید دریافت و چاپ کنید و این از ویژگی های جالبی است تا بتوانید لیست حقوق و دستمزد خود را سریع تر به ثبت برسانید.

 

تنظیمات محاسبه روز های تعطیل و روز های مرخصی گرفته نیز در یک شیت جداگانه قرار داده شده است تا طبق سیاست های شرکت تنظیم گردد. (طبق تصویر زیر)

اگر در شیت ریز کارکرد که ساعات ورود و خروج وارد میشود ، نوع روز را تعطیل یا مرخصی انتخاب کنید بر روی ساعات کارکرد پرسنل تاثیر خواهد گذاشت.

 

محاسبه کارکرد پرسنل

در شیت دیگر شما میتوانید محاسبه کارکرد پرسنل را بصورت ساعتی یکسال را بصورت ماه به ماه بصورت تفکیک شده مشاهده کنید که با کد پرسنلی تعریف شده در لیست پرسنلی قابل انجام است. (طبق تصویر زیر)

 

و اما مهم ترین قسمت این تایم شیت !!!

شیت ریز کارکرد که در آن ساعات ورود و خروج 100 پرسنل را وارد میکنید تا سیستم جمع ساعات کارکرد را ماه به ماه به تفیکیک حساب کند و براش شما به نمایش بگذارد.

همینطور که در تصویر فوق هم میبینید شیت اول (پرسنل) قابلیت ثبت 100 نفر پرسنل را دارد ، در این شیت اطلاعات فردی و بانکی پرسنل نوشته میشود تا در زمان تسویه حساب با کارمندان خود ، هر بار نیاز به دریافت مجدد شماره کارت نداشته باشید.

به هنگامی که شماره پرسنل و نام و نام خانوادگی را در شیت پرسنل وارد میکنید ، بصورت کاملا اتوماتیک در شیت ریزکارکرد قرار گرفته و نیازی به وارد نمودن دستی پرسنل نیست.

در صورتی که پرسنلی را تعریف نکنید اما در شیت ریزکارکرد ساعات ورود و خروج را وارد کنید محاسبه نشده و با ارور “پرسنل را تعریف کنید” مواجه خواهید شد.

اما باز هم تاکید میکنیم برای آشنایی بیشتر و نحوه کارکرد و استفاده از این سیستم را بصورت ویدیویی ببینید ، که این ویدیو در بالای همین متن قرار داده شده است ، و علاوه بر آن میتوانید این ویدیو را در آپارات مشاهده کنید. (کلیک کنید)

 

در صورتی که سوالی یا ابهامی در رابطه با این محصول دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

مشکلات پس از خرید را برای بررسی بهتر از طریق پشتیبانی تیکت در پنل کاربری ارسال کنید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *