دانشگاه شطرنج جلد 5 – روش های برد بازیکنان بزرگ Strategy University Vol.5 – Winning Methods of Great Players

دانشگاه شطرنج جلد 5 – روش های برد بازیکنان بزرگ Strategy University Vol.5 - Winning Methods of Great Players

دانشگاه شطرنج جلد 5 – روش های برد بازیکنان بزرگ

Strategy University Vol.5 - Winning Methods of Great Players

by Adrian Mikhalchishin

سطح: بازیکنان شرکت کننده در مسابقات, حرفه ای ها

زمان پخش فیلم : 5 ساعت و 35 دقیقه

با استفاده از ایده ها و بازی های بزرگان گذشته، مربی اوکراینی به موضوعات گوناگونی می پردازد.

1 . استادبزرگ روسی ولادیمیر سیماگین اولین کسی بود که قربانی تفاوت متداول را بازی کرد: در یک طرف قربانی تفاوت Rxc3 و در طرف دیگر اجازه تعویض رخ f8 با فیل سفید در h6 بمنظور ادامه و کسب برتری در خانه های سیاه .

2 . حملات توسط تال تحت عنوان بلوف می باشند اما موضوع ، یک سر فصل جامع است یعنی با کوشش و جدیت مرحله یک بازی را تغییر دادن.

3 . هر کس می تواند حملات دوگانه ایجاد کند اما شما چگونه پوزیسیون هایی را ایجاد می کنید که آنها ممکن شوند؟ این موضوع، که البته تا حدودی دارای ماهیت تاکتیکی است، یکی از مهمترین موضوعات در موفقیت شطرنجی می باشد.

4 . چگونه در صفحه ایده های بازیکنان دیگر را بفهمیم و سپس از آنها به نفع خود استفاده کنیم.

5 . در خلال بازی خود، استاد بزرگ آدریان میخالکشین نشان می دهد که چگونه اشتباهات متداول را شناسایی کنیم و در آینده از این اشتباهات جلوگیری کنیم.

6 . در خاتمه، این مجموعه دی وی دی برخی از بازیکنان افسانه ای روسیه را معرفی می کند: یوری رازواف ، ویتالی تشکوفسکی ، اُلگ دمنتیف و ویکتور ژلیاندینوف.

 

برای تماشای این فیلم آموزشی میتوانید نرم افزار رایگان شطرنج ChessBase Reader را در زیر دانلود کنید با این نرم افزار میتوانید فایل های cbv,pgn را هم باز کنید

دانلود با لینک مستقیم با حجم 36.95 مگابایت 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *