حل مسائل کنترل بهینه به کمک الگوریتم های تکاملی

حل مسائل کنترل بهینه به کمک الگوریتم های تکاملی

روش‌های محاسباتی زیادی برای حل مسائل کنترل بهینه پیشنهاد شده‌اند. این روش‌ها به دو دسته روش‌های غیرمستقیم و مستقیم تقسیم‌بندی شده‌اند. این پروژه معرفی راهکارهایی برای حل مسائل کنترل بهینه با استفاده از روش‌های مستقیم است که در آن مسئله کنترل بهینه به مسئله برنامه‌ریزی ریاضی تبدیل می‌شود.

در این‎‎ پروژه الگوریتم‌های تکاملی برای حل مسائل کنترل بهینه مورد بحث قرار گرفته و با ارائه آزمون‌هایی نتایج حاصل از بکارگیری روش‌ها با یکدیگر مقایسه شده‌اند.

این پروژه شامل 64 صفحه همرا با فایل تک می باشد که در قالب زیپرشن نوشته شده است که برای کسانی که به دنبال مفاهیم مقدماتی راجع به مسائل کنترل بهینه و روش های حا آنها و مفاهیم مقدماتی الگوریتم های تکاملی می باشنبسیار مفید می باشد.و همچنین روش حل مساله کنترل بهینه به کمک الگوریتم تکاملی به طور مفصل در آن توضیح داده شده است.

فهرست مطالب این پروژه عبارتند از:

1- پیش نیازها

1-1: مفاهیم و تعاریف مقدماتی

2-1: حل عددی معادلات دیفرانسیل مرتبه اول

3-1: حل معادلات غیرخطی

4-1: مساله کنترل بهینه

1-5: الگوریتم های تکاملی

2- حل مساله کنترل بهینه به کمک الگوریتم های تکاملی

1-2: تبدیل مساله کنترل بهینه به مساله شبه تخصیص

2-2: الگوریتم های تکاملی برای حل مساله کنترل بهینه

3-2: چند آزمون و نتایج عددی

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *