جزو جمع بندی درس پرستاری داخلی و جراحی

جزو جمع بندی درس پرستاری داخلی و جراحی

این فایل به صورت پی دی اف در دو فایل 27 و 47 صفحه ای، که شامل سوالات آموزشی، تالیفی و سوالات پر تکرار 10 سال (87-88 تا 96-97) درس پرستاری بهداشت داخلی و جراحی می باشد.

توجه: فایل مذکور از جنبه جمع بندی در سه ماه اخر مطالعات کنکور ارشد تدوین شده است.

هدف از تدوین این جزو، مسط شدن به بخش های پر تکرار کنکور که غریب به 60 درصد سوال های طرح شده هر سال را به خود اختصاص دارد، می شود.

این جزو دارای 200 سوال با پاسخ کاملا تشریحی، همراه با نکات کلیدی و تکمیلی در پاسخ هر تست می باشد.

با مطالعه و یادگیری تست هایی که از مطالب پرتکرار کنکور طرح شده و مطالعه صفحات اعلام شده در زیر هر پاسخ، می توانید به 60 درصد مطالب کنکور مسلط شوید.

تذکر: این فایل به هیچ وجع تبلیغات جواب دهی 100 درصدی به سوالات کنکور را نمیدهد. چنانچه هر موسسه و یا فردی هم از این شگرد استفاده کند حقیقتا جز دروغ چیز دیگری نیست، چون همه ساله در حدود 30 درصد سوالات تازگی داشته و از رفرنس های پنهان و نامعلوم وزارت علوم طرح می شود و نوع پاسخگویی به این سوالات با رفرنس های موجود به صورت سلیقه ای می باشد.

امید است این جزو، راه گشای موانع پیش روی شما عزیزان باشد.

مولف.

*قیمت تک درس هر جزو، 10 هزار تومان می باشد. و قیمت خرید به صورت پکیج 5 درس (داخل جراحی، مادر نوزاد، بهداشت جامعه، روان پرستاری و پرستاری کودکان)، تنها 42 هزار تومان می باشد.

جزو جمع بندی درس پرستاری بهداشت روان

جزو جمع بندی درس پرستاری بهداشت جامعه

جزو جمع بندی درس پرستاری کودکان (کودک سالم و کودک بیمار)

جزو جمع بندی درس پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان

پکیج جمع بندی 5 درس ارشد پرستاری (داخل جراحی، مادر نوزاد، بهداشت جامعه، روان پرستاری و پرستاری کودکان)

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *