جزوه ی کدینگ و تصویرسازی ذهنی 800 لغت کتاب واژگان ضروری GRE – ویرایش پایانی

جزوه ی کدینگ و تصویرسازی ذهنی 800 لغت کتاب واژگان ضروری GRE - ویرایش پایانی

هدف آزمـون GRE سنجش توانایی هـا و معلومات فـارغ التحصیلان مـی بـاشد . ایـن آزمـون معمولا برای ورود بـه مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مـورد نیاز مـی باشد . دانشگاه هـای آمریکایی و کانادایی مـعمولا داشتـن نـمره ی بـالا در ایـن آزمـون را یکـی از مهم ترین شـرایط ادامـه تـحصیل قـرار مـی دهـند .

70 صفحه

پی دی اف

 

در صـورت تـمـایـل مـی تـوانـیـد اصـل کـتـاب واژگـان ضـروری GRE را از ایـن لینک دانـلـود نـمـایـیـد .

کتاب لغات ضروری GRE یکی از مفید ترین و به روز ترین منابع موجود برای آزمون GRE می باشد . با این کتاب تا حدود زیادی خیالتان از بابت بخش لغات و واژگان آزمون GRE راحت خواهد بود . آزمون های GRE یکی از مهمترین آزمون های زبان انگلیسی در سطوح بالایی همانند کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. داوطلبان این آزمون را غالبا افرادی تشکیل می دهند که قصد ارتقای سمت خود و بالا بردن رتبه‌ی علمی شان در دانشگاه ها و مراکز علمی را دارند . در این آزمون مباحث مختلفی مطرح می شود . یکی از این مباحث بحث آشنایی با لغات زبان انگلیسی در سطحی دشوار می باشد . این کتاب دقیقا برای این منظور تهیه و تدوین شده و کاری است از انتشارات موفق Barron است که پیش تر کتاب های معروفی مانند 504 واژه ضروری انگلیسی و نیز 1100 واژه ای که باید بدانید را در کارنامه درخشان خود دارد . ما در این پست جزوه ی کدبندی و تصویر سازی ذهنی 800 لغت کتاب GRE را در قالب 67 درس 12 لغتی قرار داده ایم که انشااله در صورت تهیه ی این جزوه و مطالعه ی دقیق مطالب آن در آزمون GRE موفق خواهید شد .

برای این که شما صحت سخنان ما را دریابید ما تصویر درس اول این جزوه را

به عنوان نمونه در زیر برای مــشـاهده ی عـموم بازدید کنندگان قـرار داده ایـم :

امیدواریم که موفق و مویّد باشید .

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *