جزوه حل مثال های الکترودینامیک (جکسون) ( 5فصل اول)

جزوه حل مثال های الکترودینامیک (جکسون) ( 5فصل اول)

جزوه حل مثال های الکترودینامیک (جکسون) ( 5فصل اول)

33 صفحه

فرمت jpeg

تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد فیزیک با درس سنگین الکترودینامیک آشنا هستند و یکی از مشکلات اصلی آنها درایو نشدن فرمول ها و مثال های کتاب های الکترودینامیک است. از آنجایی که برای امتحانات پایان ترم و میانترم سوالات و مثال های کتاب الکترودینامیک جکسون اهمیت دارند، و همیشه سوالات امتحانی در دانشگاه ها عینا همان مثال های متن کتاب جکسون است، میتوان به راحتی از این درس نمره ی خوب گرفت. اما مشکل اصلی که در اول ذکر شد به قوت خود باقیست و مهمترین دلیلی است که این درس دشوار به نظر می رسد.

در این جزوه تمامی مثال های 5 فصل اول کتاب الکترودینامیک جکسون کاملا تشریحی و با ذکر تمامی نکات پایه ای مورد نیاز حل شده اند ( به اصطلاح درایو شده اند ). اتفاقی که حتی در کتاب های حل المسائل نمی افتد و به همین دلیل اکثر اساتید، روی جواب هایی که از روی حل المسائل نوشته شده باشد، در برگه امتحانی خط میکشند!

با کمک این جزوه میتوانید کاملا کتاب سنگین الکترودینامیک را کنار بگذارید و تنها با به خاطر سپردن و یادگیری این مثال ها این درس را به بهترین شکل پاس کنید و همچنین برای کنکور دکتری نیز آماده شوید. (تست شده!)

این جزوات حاصل و چکیده ی بسیاری از کتابهای درسی و کمک درسی و همچنین کلاس های درسی در دانشگاه های برتر کشور می باشد. تمامی مطالب طبقه بندی شده اند و با کمک رنگ های مختلف برای بخاطر سپردن هرچه بهتر از هم جدا شده اند.

با وجود حجم کم جزوات در مقایسه با کتاب های  درسی و کمک درسی، به جرات میتوان گفت به تمامی نکات اشاره شده است و با خواندن آن می توانید در مدت زمان کمی، حجم بسیاری از مطالب را پوشش دهید و حتی میتوان گفت از بسیاری از کتب کمک درسی کامل تر است زیرا نکات پنهان و مفهومی بسیاری که در کلاس های درسی دانشگاه ارائه می شود، به آن اضافه شده است.

مناسب برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد فیزیک و همچنین علاقمندان به علم فیزیک

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *