جزوه ای کاربردی ، ویژه کسانی که میخواهند با اجرای نکات گفته شده در این مطلب، به زیبایی بدنی و تندرستی جسم و روان خود بی افزایند.

جزوه ای کاربردی ، ویژه کسانی که میخواهند با اجرای نکات گفته شده در این مطلب، به زیبایی بدنی و تندرستی جسم و روان خود بی افزایند.

مطالب این جزوه از کتاب " شاد بودن با ورزش " گرداوری گردیده است . و کاملا کاربردی و قابل اجرا برای همه افراد خانواده در همه سنین و در هر مکانی است. 

این کتاب علمی و منبع درسی دانشجویان علمی کاربردی در درس تربیت بدنی می باشد. 

مطالبی مورد بحث در این کتاب شامل ( لزوم داشتن زندگی فعال، آمادگی برای انجام فعالیت ورزشی، آگاهی از وضعیت بدنی و انتخاب فعالیت مورد نظر شما، بهداشت ورزشی و ایمنی در انجام فعالیتهای ورزشی، تمرین در منزل، محل کار یا باشگاه ، کمردرد و حرکاتی ججهت پیشگیری و درمان آن ، اصول اولیه تغذیه و توضیح انواع رژیمهای غذایی کاهش و افزایش وزن و همچنین عادتهای مناسب غذایی ) برای همه می باشد. امیدوارم از این کتاب نهایت استفاده را ببرید و برای توضیحات بیشتر و ارائه برانامه تمرین و تغذیه با تخفیف ویژه میتوانید با نویسنده کتاب در ارتباط باشید .

 اینستاگرام پدید آورنده : pedram.sport2020 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *