جزوه انتقال جرم پیشرفته مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

جزوه انتقال جرم پیشرفته مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

جزوه انتقال جرم پیشرفته مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات فایل:

 

موضوع: جزوه انتقال جرم  پیشرفته 

 

رشته: مهندسی شیمی مقطع کارشناسی ارشد

 

فرمت: pdf ،اسکن شده، دستنویس، خوش خط، خوانا و واضح   

 

تعداد صفحات: 278 صفحه   

 

تعداد جلسات درسی: 26 جلسه

 

درس انتقال جرم پیشرفته یکی از دروس رشته مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. این درس 3 واحدی در  دانشکده های مهندسی شیمی در گرایش های فرآیند های جداسازی، صنایع غذایی، ترمو سینتیک و کاتالیست و .... تدریس می شود. با توجه به اهمیت این درس و نبود منابع درسی جامع برای مطالعه  دانشجویان مقطع ارشد و پراکنده بودن مباحث انتقال جرم پیشرفته، مشکلات زیادی برای دانشجویان به وجود آمده است. از این رو در این سایت توسط گروه متخصص، جزوه جامع و کاملی که در طول دوران تحصیل با دقت و سلیقه زیاد، نوشته شده است، قرار داده شده است. امیدواریم در جهت پیشرفت علمی بیشتر شما فرهیختگان عزیز گامی برداشته باشیم.

 

توجه: این جزوه جامع و کامل توسط یکی از دانشجویان برتر مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه فردوسی مشهد نوشته شده است. این دانشجو در این درس نمره 18 را کسب کرده است.

 

 

 

 تهیه شده توسط سایت فایلکده برتر

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *