جزوه اصطلاحات رایج در پرستاری

جزوه اصطلاحات رایج در پرستاری

قابل توجه سوپروایزران محترم اموزشی،جزوات آموزشی لازم برای هر بیمارستانی درقالبی یکسان برای شما اماده شده است و در قالب ورد در اختیار شما قرار گرفته است.

گوشه ای از این جزوه اموزشی به شرح ذیل بعنوان نمونه ذکر میشود:

در قالب WORD , PDF و همراه با رفرنس و قابلیت اضافه کردن نام و اسم بیمارستان در جزوه

-------------------------------------------

اصطلاح شناسی پزشکی یا زبان پزشکی به مجموعه واژگان و اصطلاحات پزشکی که براي توصیف بیماريها و اختلالات بالینی و اجزاي بدن انسان به کار میرود اطلاق میشود. همچنین اصطلاحات پزشکی یک واژه نامه مخصوص است که توسط متخصصان مراقبت بهداشتی استفاده می شود تا بتوانند ارتباط صحیح و کار آمد ایجاد کنند. اصطلاحات واژههاي ساده و پرکاربردي هستند که براي بیان یک مفهوم خاص انتخاب شدهاند. براي مثال اصطلاح فشارخون به طور خاص به افزایش فشار در شریانهاي مرکزي و محیطی اشاره دارد. اصطلاحات پزشکی به وسیله ترکیب پیشوندها و پسوندها با ریشه کلمات ساخته میشوند. ریشه کلمات معمولا از زبانهاي یونانی و یا لاتین به عاریت گرفته میشوند. در ساخت واژههاي جدید قواعد زبانشناختی به کار میرود که باعث ایجاد سادگی در آوایش واژهها میشود.

 -------------------------------------------------

(تعداد صفحات جزوه:5 صفحه + جدول)

از درگاه زیر میتوانید برای خرید این جزوه آموزشی به قیمت 700 تومان اقدام نمایید تا فایل ورد و پی دی اف این محصول به ایمیل شما ارسال گردد، همچنین لینک دانلود در این صفحه برای شما باز میشود.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *