جاده را روشن ببین

جاده را روشن ببین

راه رسیدن به خواسته ها بسیار ساده است، اما چرا آن را انتخاب نمی کنیم؟ چرا با اینکه توانایی لازم برای رسیدن به بهترین ها را داریم ولی درجا می زنیم؟ چرا کامل نباشیم؟ راه درست و اشتباه به خوبی مشخص است اما دلیل اصلی اینکه اشتباه را انتخاب می کنیم راحت طلبی های نا به جای ماست. راحتی را باید بخواهیم ولی راهش اشتباهات نیست.

هدف ما فهمیدن است و راه فهمیدن مطالعه این مقاله. در هر مرحله از زندگی که باشید و با هر پست و مقامی و با هر ثروتی، مشکلاتی خواهند بود که باید با آنها مبارزه کنیم و تلاش هایی خواهد بود که باید به کار بگیریم.

همه موجودات استعداد های متراکم و زیادی دارند که هرگاه شرایط آن مهیا باشد این استعداد ها ظاهر میشوند اما انسان باید شرایط لازم را برای خودش بسازد.

ثروت و دارایی لازمه زندگی است، مگر بدون ثروت و دارایی هم میتوان زندگی کرد؟ ثروت، مال و علم و همه چیز هایی که به ما موجودیت میدهد را شامل میشود. اگر نتوانیم مایحتاج زندگی را خودمان تهیه کنیم باید محتاج دیگران بود. دیگرانی که احتمال دارد در بین آنها افرادی فرصت طلب هم باشند که ما را به تباهی خواهند کشاند. کسب ثروت دائمی و نا تمام، مهمترین محور این مقاله است.

هر آنچه که نام آن را تجربه می گذاریم، میتواند چراغی باشد برای ادامه راهمان، برای پیمودن هر راهی نور لازم است، وقتی از شهری به شهر دیگر میرویم، سعی می کنیم از همان راهی که معمولاً دیگران می روند ما هم از همان راه برویم. در روز از نور خورشید و در شب از نور چراغ های وسیله نقیه خودمان استفاده میکنیم.

برای پیمودن راه زندگی هم همین کار را باید انجام دهیم. راهی را برویم که عرف است و از نور تجربه دیگران و خودمان نهایت استفاده را ببریم که در غیر این صورت با هر خطری مواجه خواهیم شد. نور را پیدا کنیم و حرکت کنیم.

قانون ذخیره!

این قانون میگوید مقداری از هر چیزی را که نیاز داری باید برای بعد پس انداز کنیم. مال، سلامتی، خوراک، پوشاک، انرژی، آب و هر چیز دیگری را که مصرف کننده آن هستیم، شامل این قانون میشود.

- یک درخت طی سالها انرژی خورشید و باد و خاک را به صورت چوب ذخیره میکند.
- مورچه ها همیشه در حال ذخیره دانه برای زمستان هستند.
- زمین همواره در حال ذخیره آب در دل خود است. نمونه آشکار آن، چاه های آب و چشمه ها هستند.
- میوه ها همه حاصل ذخیره انرژی ها و مواد معدنی توسط درختان هستند.
- خرس ها هم تمام تابستان در حال ذخیره چربی برای خواب زمستانی هستند.
- و موارد بسیار زیاد دیگر...

این قانون به ما اجازه میدهد در هنگامی که توانایی داریم، به اندازه ای که توان ذخیره داریم، برای ادامه زندگی، ذخیره کنیم. ما نمیتوانیم همواره در حال خوردن آب و غذا باشیم. ذخیره این اجازه را به ما میدهد که به اندازه توان و نیاز، آب و غذا مصرف کنیم و در ساعات دیگر از آن استفاده نماییم.

قانون ذخیره را اگر بدانیم آنوقت است که تمام ثروت های دنیا را خواهیم داشت. ما راز استفاده از این قانون را کشف کرده ایم و آن را به صورت یک مقاله در اختیار شما قرار داده ایم، آیا حاضرید برای به دست آوردن این علم عظیم، فقط یک بار هزینه کنید؟

مقاله حاضر شامل 29 صفحه و به صورت فایل PDF است که بلافاصله بعد از پرداخت موفق هزینه، در دسترس شما خواهد بود.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *