تدریس درس 7 زبان هشتم (Conversation، Practice، Spelling and Pronunciation، Listening and Writing، Reading Speaking and Writing، Role Play و بخش Review)

تدریس درس 7 زبان هشتم (Conversation، Practice، Spelling and Pronunciation، Listening and Writing، Reading Speaking and Writing، Role Play و بخش Review)

درود بر دانش‌آموزان کوشا و سایر علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی.

این مجموعه ویدیوی آموزشی برای درس هفتم زبان پایه هشتم متوسطه تهیه و ارائه شده است. در این مجموعه که شامل سه + یک ویدیوی آموزشی است، تمام نکات و موارد مرتبط با درس 7 زبان هشتم به طور کامل توضیح داده شده است. به علاوه، فایل pdf واژه های جدید و مهم درس هفتم به همراه ویدیوی تلفظ آن نیز در اختیار شما قرار می گیرد. پس از تکمیل مراحل خرید، امکان دانلود فایلها فراهم خواهد شد. هزینه این فایلهای ارزشمند بسیار ناچیز در نظر گرفته شده و بهای سه جلسه ی آموزشی، با تخفیف ویژه (به مدت و تعداد محدود) آن معادل کمتر از یک پنجم ارزانترین جلسه کلاس خصوصی است! برای مشاهده نمونه تدریس ها می توانید به آدرس زیر در آپارات مراجعه نمایید. 

https://www.aparat.com/mehdipeivandi

لطفا با همین شماره ای که در هنگام خرید وارد می کنید در سایت نیز ثبت نام بفرمایید. حتما شماره ی صحیح خود را وارد کنید.

برای دریافت آموزش درسهای کتاب هفتم، اینجا کلیک کنید. (در پنجره جدید باز می شود.)

بخشی از عواید فروش این مجموعه آموزشی صرف فعالیتهای بشردوستانه خواهد شد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *