تاکتیک های خرد کننده در پیاده منفرد وزیر Crushing Isolated Queen’s Pawn Tactics

تاکتیک های خرد کننده در پیاده منفرد وزیر Crushing Isolated Queen’s Pawn Tactics

تاکتیک های خرد کننده در پیاده منفرد وزیر

Crushing Isolated Queen’s Pawn Tactics

by Robert Ris

سطح: پیشرفته، بازیکن مسابقات

مدت زمان: 5 ساعت و 29 دقیقه

بازیکنان باید ضعف پیاده ایزوله را با حرکات و طرح های پویا جبران کنند. هدف این دی وی دی ارائه تمرینات تاکتیکی به بازیکنان با چشم انداز حمله در پوزسیون که از شروع بازی های مختلف ناشی شده است. محتوای DVD بر اهمیت درک این نوع ساختار پیاده ای تاکید دارد.

برای این منظور، شاهکارهای شناخته شده مانند بازی های Steinitz-Von Bardeleben, Hastings 1895 ,Kamsky-Short, Linares 1994 به طور عمیقی پوشش داده شده اند تا شما را با طرح های رایج حمله آشنا کنند، البته بازی های کمتر شناخته شده نیز در این دی وی دی پوشش داده شده اند. برای ارائه بهتر نکات گفته شده تمام تمرینات از منظر سفید ارائه می شود، اما این بدان معنا نیست که این نوع موقعیت ها با مهره سیاه به دست نمی آیند.

سوالات مطرح شده بر طبق موضوعات خاص گروه بندی نشده تا بیننده را مجبور کند برای پیدا کردن و انتخاب طرح درست تلاش موثری انجام دهد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *