تاکتیک های بنیادی TACTICS FUNDAMENTALS

تاکتیک های بنیادی TACTICS FUNDAMENTALS

تاکتیک های بنیادی

TACTICS FUNDAMENTALS

with International Master Valeri Lilov

فرمت: MP4 + PGN

It is no surprise that TACTICS is the key to winning chess games all the way up to 2200 elo. If you are under 1800 rated, tactics is absolutely must-study element!

جای تعجب نیست که تاکتیک کلید برنده شدن در بازی شطرنج تا سطح ریتینگ 2200 است و اگر ریتینگ شما کمتر از 1800 است، مطالعه تاکتیک برای شما بسار ضروریست.

Have you ever been wondering how chess masters find those tactics FAST and EASY?  That’s because masters perfected those elements and see the patterns. By learning tactics fundamentals you will start seeing it too.

   آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چگونه اساتید شطرنج تاکتیک ها را سریع و آسان میبینند؟  زیر اساتید در دیدن عناصر تاکتیکی حرفه ای شده اند و آن الگو ها را میبینند. با یادگیری تاکتیک های بنیادی شما نیز آن الگو ها را خواهید دید

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *