بیمه های اشخاص حسینی پور

بیمه های اشخاص حسینی پور

کتاب اجباری جهت قبولی در امتحانات بیمه عمر و زندگی

پژوهشکده بیمه بهعنوان نهاد علمی و پژوهشی صنعت بیمه، نقش و مسئولیت مهمی در جهت تحقق این جایگاه برای صنعت بیمه در اقتصاد کشور دارد.

این وظیفه به مسئولیت اصلی پژوهشکده باز میگردد که پاسخگویی به نیازهای پژوهشی و توسعه تحقیقات علمی، کاربردی درزمینه بیمه و همچنین سازماندهی پژوهشهای بیمهای و فراهم نمودن بستر مناسب برای رشد و توسعه دانش در صنعت بیمه کشور است. دراینراستا، بهروزرسانی دانش بیمهای متناسب با شرایط کشور و پیشرفتهای علمی جهان، از برنامههای مهم پژوهشکده در اینباره است.

بدیهی است که یکی از گامهای اساسی برای تحقق این مهم، توجه به تولید محتوی در اشکال تالیف و ترجمه متون بیمهای، جهت بهرهمندی ذینفعان صنعت بیمه است. کتاب حاضر، از جمله کتب تخصصی در حوزه بیمه است که امید میرود انتشار آن گامی مؤثر در راستای تحقق اهداف مورد اشاره پژوهشکده باشد.

عناوین مورد بحث در این کتاب:

کلیات بیمه های اجتماعی بیمه های عمر بیمه های درمان بیمه های حوادث پیوست اصطلاحات مرتبط با بیمه اشخاص

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *