بایگانی و فرم های مدرسه- محیط اکسل

بایگانی و فرم های مدرسه- محیط اکسل

در بسیاری از مدارس، معاونین و یا مدیران مدارس جهت بایگانی و آرشیو پرونده های دانش آموزان هنوز از روش های قدیمی مثل دفتر بایگانی و .. استفاده می کنند و پرونده ها را معمولا به ترتیب حروف الفبا در قفسه ها نگهداری می کنند. حال تصور کنید محل یکی از این حروف پر شود و یا بخواهید از میان انبوهی از پرونده ها یکی را انتخاب کرده و به متقاضی تحویل دهید و یا به مدرکی از آن نیاز داشته باشید. می بایست دفتر را باز کنید و یا کل پرونده ها را بگردید تا شخص مورد نظر را پیدا کنید.
یا مهم تر از آن بخواهید یکی از نامه های پرکاربرد مدارس مثل درخواست معافیت تحصیلی و یا آخرین وضعیت تحصیلی و یا گواهی اشتغال به تحصیل را به یک دانش آموز بدهید. روال معمول این است که مشخصات وی را یا به صورت دستی در یک نامه بنویسید و یا در یک فرم آماده آن را تایپ کنید.
و یا اگر بخواهید نامه ای به اداره بفرستید، معمولا این نامه را همراه با مشخصات مورد نیاز باید تایپ کنید و بعد از چاپ اگر نیاز به آن داشته باشید دوباره آن را تایپ کنید و یا در بین هزاران فایل در کامپیوتر به دنبال آن بگردید. و …
با استفاده از فایلی که در اینجا تهیه کرده ایم همه این کارها را به صورت کاملا اتوماتیک و براحتی خیلی بیشتر می توانید انجام دهید. نمونه هایی از فرم هایی که می توانید با این برنامه ( که در محیط اکسل طراحی شده و هر شخصی حتی بدون اطلاعات زیاد کامپیوتری می تواند از آن استفاده کند) و بدون وارد کردن چندباره اطلاعات آنها را تهیه کنید،  می توانید مشاهده کنید.


در این فرم ها کافیست فقط کد ملی دانش آموز را وارد کنید تا کلیه اطلاعات وی در فرم جای بگیرند. همچنین اطلاعات اولیه کلیه دانش آموزان را می توانید براحتی در صفحه مربوطه وارد کنید و یا با تهیه یک خروجی از سیستم مدرسه آن ها را در ستون مربوط کپی کنید.

همچنین در یکی از صفحات کارت مخصوص چسباندن روی پرونده به همراه خلاصه ای از مشخصات و شماره پرونده نیز آماده چاپ می شود.

در یکی دیگر از صفحات این فایل می توانید با وارد کردن اطلاعات نامه اداری خود یک نامه کامل و آماده چاپ داشته باشید که در هر زمانی می توانید برگشته و دوباره آن را چاپ کنید و یک بایگانی از کلیه نامه های ارسالی خود داشته باشید.

در قسمت بایگانی نیز بعد از اختصاص شماره پرونده به هر دانش آموز می توانید پرونده ها را به ترتیب شماره پرونده مرتب و بایگانی کنید و در صورت نیاز فقط با مراجعه به این برنامه و مشاهده شماره پرونده دانش آموز مورد نظر پرونده آن را پیدا کنید و با این کار یک بایگانی به مراتب کوچکتر و راحت تر خواهید داشت.
دقت کنید تمامی این کارها و فرم ها را فقط با داشتن این یک فایل در اختیار خواهید داشت. کافیست یک بار اطلاعات دانش آموزان خود را در آن وارد کنید.

فرم آخرین وضعیت تحصیلی

 

 

فرم درخواست معافیت تحصیلی

فرم گواهی اشتغال به تحصیل

 

تعداد پیش بینی شده دانش آموزان و پرونده های آن ها برای وارد کردن در فایل و صفحه مربوطه 2000 نفر می باشد. در صورت نیاز به تعداد بیشتر فایل خریداری شده خود را از طریق ایمیل ارسال کنید تا بدون هزینه اضافی تعداد آن ها را برای شما بیشتر کنیم.
همچنین جهت فرم های بیشتر که می توانید به این فایل اضافه کنید، می توانید سفارش خود را ارسال کرده تا در اسرع وقت آن ها را برای شما تهیه کنیم. از جمله، فرم کارت امتحانات داخلی، فرم برنامه امتحانات داخلی ونهایی، فرم کارورزی هنرستان ها، فرم انتخاب واحد، فرم شهریه، فرم دفتر حساب مدرسه،فرم برچسب پاکت امتحانات، بدهکار و بستانکار دانش آموزان و …
در صورت نیاز به تغییرات و یا دیگر فرم ها از راه های ارتباطی فروشگاه با در ارتباط باشید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *