اموزش اباکوس و ترجمه مقالات پروژه دانشجویی

اموزش اباکوس و ترجمه مقالات پروژه دانشجویی

مقاله مربوط به نانوکامپوزیت اپوکسی- رس به همراه فایل پی دی اف و ورد به صورت انگلیسی و ترجمه فارسی و فیلم اموزشی با نرم افزار اباکوس به مدت ۱۵ دقیقه جهت علاقه مندان به دانش نانو و دانشجویانی که خواهان پروژه دانشگاهی هستند ادرس اینیستاگرام جهت پشتیبانی tehran_advertisement میباشد.

تأثیر مواد لایه میانی و شکل ذرات رس بر خواص مؤثر نانوکامپوزیت های اپوکسی - رس

 

چکیده:
تأثیر مواد لایه میانی و شکل ذرات رس بر خواص مؤثر الاستیک نانوکامپوزیت های اپوکسی- رس  (ECN)  که حاوی ذرات نانورس مجزا با جهت گیری تصادفی است با استفاده از روش موری - تاناکا و یک روش ترکیبی بررسی شده است. مفهوم ذره مؤثر برای مدل سازی ذره رسی که توسط لایه میانی محصور شده است استفاده می شود. توزیع غیر یکنواخت نسبت ابعاد (AR) ذرات رس با استفاده از گاوس و توزیع مستطیلی مدل شده است. نتایج حاکی از آن است که ضخامت لایه میانی، استحکام لایه میانی، توزیع AR خاک رس و شکل ذرات رس تأثیر قابل توجهی در مدول یانگ ECN  دارد اما بر نسبت پواسون تأثیر نمی گذارد. با این حال، نسبت پواسون لایه میانی تأثیر قابل توجهی در نسبت پواسون ECN دارد. سرانجام، مقایسه ای از نتایج تحلیلی و تجربی ارائه شده است.

کلمات کلیدی: ساختارهای نانو؛ الاستیسیته؛ مدل سازی تحلیلی؛ مدل سازی محاسباتی

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *