اسکریپت اتوماسیون اداری تحت وب کوثر

اسکریپت اتوماسیون اداری تحت وب کوثر

امروزه استفاده از امکانات برخط کمک شایانی به کاهش هزینه ها، سهولت در استفاده  و دسترسی همه جایی در زمینه های مختلف فراهم شده است. گویا فقط با دسترسی به اینترنت شما به مخزنی از دانش و امکانات دسترسی دارید، گروه ما سامانه اتوماسیون اداری را پیاده سازی نموده و در اختیار مشتریان خودش قرار داده است. در این اسکریپت سعی شده تمام جزئیات و ابزاری که شما برای روند اتوماسیون اداری نیاز دارید طراحی و پیاده سازی شده است.

امکانات اسکریپت: 

  • دارای سه پنل مدیریت، دبیرخانه و کاربران اتوماسیون اداری که براساس نوع کاربری پرسنل یکی از این سه پنل برای آنها نمایش داده خواهد شد، هر کاربر میتواند چندین پست سازمانی در چارت سازمان را به خود اختصاص دهد.
  • هر کاربر در کارتابل نامه پست فعال خود به امکاناتی نظیر: نامه های دریافتی، نامه های ارسالی، نامه های ارجاع شده و بایگانی نامه ها دسترسی دارد و همچنین امکان ایجاد نامه، مشاهده چرخه نامه، ارجاع نامه و بایگانی نامه، پرینت نامه با قابلیت تنظیم A4 , A5
  • مدیر اتوماسیون اداری امکان مدیریت کاربران و تعیین گروه کاربری.
  • مدیر اتوماسیون اداری امکان ایجاد دبیرخانه های مختلف بهمراه تعریف شماره گذاری نامه ها متفاوت را در اختیار دارد.
  • دبیرخانه اتوماسیون اداری به دفتر اندیکاتور دسترسی دارد، همچنین نامه های دفتر را در سه دسته نامه های داخلی، نامه های وارده و ارسال می تواند با یک کلیک دسترسی داشته باشد.
  • هر کاربر در اتوماسیون اداری به دفترچه تلفن شخصی خود دسترسی دارد.
  • هر کاربر در اتوماسیون اداری برای مدیریت کارهای شخصی خود از بخش مدیریت کارها با تعیین اولویت انجام کار استفاده نماید.

اطلاعات اسکریپت اتوماسیون اداری:

  • زبان برنامه نویسی php
  • طراحی و پیاده سازی شده با استاندارد MVC
  • این اسکریپت قابلیت پشتیبانی رفع خطا می باشد، که هزینه هر ۶ ماه را باید در ابتدای دوره پرداخت نمایید.

گزارشات بروزرسانی:

– ۱۲ اسفند ۱۳۹۸

– ۲۵ تیر ۱۳۹۹

اطلاعات نسخه دمو:

http://automation.u3fi.ir/login

مدیر اتوماسیون

نام کاربری: admin رمز عبور: admin
دبیرخانه:

نام کاربری: dabir رمز عبور: dabir

توجه: قابل توجه برنامه نویسان گرامی که بعد از تهیه این اسکریپت می خواهند به چندین مشتری این اسکریپت را مشتریان خود ارائه دهند(حتی بعد از اعمال تغییرات و شخصی سازی)، مبلغ پرداختی ۳۵۰ هزار تومان بابت یک مشتری می باشد، در صورتی که می خواهید به چندین مشتری بفروشید، به ازای هر مشتری باید مبلغ ۳۵۰ هزار تومان پرداخت نمایید. در غیر اینصورت فروش مال غیر محسوب خواهد شد و شرعا حرام است.

جهت مشاهده راهنمای نصب و راه اندازی اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *