اسرار استادی در وسط بازی شطرنج Secrets of the Middlegame

اسرار استادی در وسط بازی شطرنج Secrets of the Middlegame

اسرار وسط بازی شطرنج

Secrets of the Middlegame

The Gormally Method

توسط: GM Daniel Gormally

فرمت: MP4 

مدت زمان آموزش : 15 ساعت (زبان انگلیسی)

همراه با پاداش ارزشمند : فایل PGN درس ها 

روش استادی دروسط بازی شطرنج

آیا ساعتها وقت خود را صرف مطالعه شروع بازی می کنید؟ این خیلی خوبه، شاید بهتر است چندین مسئله آخر بازی را نیز هر روز حل کنید.

اما اجازه دهید یک موضوع مهم را با شما در میان بگذارم. اگر هنوز وسط بازی خود را نساخته اید به سطح بالای شطرنج نخواهید رسید!
وسط بازی شطرنج جایی است که شما واقعاً خود را به عنوان یک شطرنج باز نشان می دهید. اینجاست که سطح تسلط خود را بر استراتژی شطرنج به نمایش می گذارید.
وسط بازی پیچیده ترین مرحله از یک بازی شطرنج است که با ترکیبی از تاکتیک ها و استراتژی شطرنج، حمله و دفاع، حرکات پیاده و سوار همراه است. آنقدر پیچیده است که به راحتی می تواند طاقت فرسا شود.
خوشبختانه، استاد بزرگ بریتانیایی دنی گورمالی برای توضیح فلسفه بی نظیر خود در مورد چگونگی کسب امتیاز بیشتر و همچنین شرح و نمایش چگونگی اجرای طرح های موفق در وسط بازی اینجا با شماست.همچنین 11 استراتژی کلیدی وسط بازی شطرنج را در این پکیج 15 ساعته آموزش می دهد.

همراه با پاداش ارزشمند : فایل PGN درس ها 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *