استاد بزرگ شطرنج حرکت به حرکت Grandmaster Chess Move by Move

استاد بزرگ شطرنج حرکت به حرکت Grandmaster Chess Move by Move

Grandmaster Chess Move by Move


by John Nunn

 حرکت به حرکت با استاد بزرگ شطرنج

نویسنده:  جان نان

فرمت : pdf

تعداد صفحات 289

نسخه اورجینال

انتشارات: گامبیت  

 

 

سبک تهاجمی بهترین بازیهای جان نان 

مجموعه ای از بهترین بازی های جان نان از سال 1994تا به امروز , با جزییات در سبک های یکسانی به عنوان پر فروش ترین درک حرکت به حرکت پوزیسیونی شطرنج, شناخته شده است.

در کل تاکید بر چیزی است که خواننده میتواند از هر بازی یاد بگیرد زیرا که کتاب مطالب مطالعاتی ایده آلی برای کسانی که در جستوجوی پیشرفت به سطوح بالاتری از درک پوزیسیونی شطرنج هستند, دارد.

بنابراین کتاب شطرنج او تفریحات زیادی دارد;جان نان سبکی تهاجمی و مستقیم دارد.بیشتر حریفان او در بازی هایش,استاد بزرگان جاه طلب جوان از نسل هوشمند شطرنج پویای کاسپاروف هستند.

از سوی دیگر کتاب او هم شامل مسئله های ترکیبی جانان و هم بررسی هایی با راه حل های کامل میباشد.

جان نان استاد بزرگ انگلیسی است که برنده 4 مدال طلای انفرادی و3 مدال نقره تیمی در المپیک های شطرنج شده است.در آگوست 1988 در جام جهانی شطرنج او ششمین بازی خود را قبل از چند قهرمان قبلی جهان تمام کرد. 

 او تحسین آمیزترین نویسنده شطرنج در جهان و دارای دو کتاب که جایزه بهترین کتاب سال را از فدراسیون معتبر شطرنج انگلیس دریافت کرده,است.

او در سال 2004 برنده مسابقه قهرمانی گشایش شطرنج جهان جلوتر از چند قهرمان قبلی شد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *