آینده فضاهای اداری در دوران پس از بیماری COVID-19

آینده فضاهای اداری در دوران پس از بیماری COVID-19

در حالی که ویروس کرونا همچنان به فعالیت های روزمره آسیب می زند، شرکت ها در حال بررسی استراتژی بازگشایی خود هستند. همچنین شیوع ویروس کرونا، علاوه بر تعطیلی کسب و کارها و همچنین تاثیرات منفی اقتصادی، منجر به اخراج گسترده مردم شده است و باعث افزایش گسترده درخواست بیمه بیکاری در ماه های اخیر شده است و به همین دلیل صاحبان مشاغل در این فکر هستند تا هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهند.

 

با توجه به اینکه بسیاری از افراد در شش ماه گذشته کاملاً از راه دور کار کرده اند، بسیاری از همین شرکت ها در حال بررسی استراتژی دور کاری هستند و اینکه آیا بازگشایی یک فضای اداری فیزیکی و انجام هزینه های ماهانه مانند اجاره و آب و برق ارزش دارد؟

با توجه به نقش پر اهمیت تحقیقات جهت آینده نگری مدیریت کسب و کار، برآن شدیم تا از مجموع تحقیقات سایت های معتبر مدیریتی ، آینده فضاهای اداری در دوران پس از بیماری COVID-19 را در قالب مقاله ای کوتاه و کاربردی ارائه نماییم.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *