آپدیت وردپرس به آخرین نسخه

آپدیت وردپرس به آخرین نسخه

آپدیت وردپرس به آخرین نسخه و به روز رسانی آن، یکی از چالش های همگی مالکان کسب و کارهای اینترنتی است. آپدیت وردپرس به آخرین نسخه این امکان را برای شما فراهم می‌کند که از جدیدترین ویژگی ها و امکانات وردپرس استفاده کنید.

علاوه بر آن بسیاری از افزونه ها و قالب ها روی آخرین نسخه وردپرس پیاده سازی می‌شوند. بنابراین اگر وردپرس شما قدیمی باشد، نمی‌توانید از این افزونه ها و قالب ها استفاده کنید. با آپدیت وردپرس به آخرین نسخه امکان دسترسی به آخرین و بهترین نسخه‌ی این قالب ها و افزونه‌ها برای شما فراهم می‌شود.

مشکل بروزرسانی وردپرس

در خیلی از اوقات، در حین بروزرسانی وردپرس مشکلاتی رخ می‌دهد. گاهی اوقات هم اطلاعات سایت شما حذف می‌شود که فوق‌العاده خطرناک است. در خدمت آپدیت وردپرس به آخرین نسخه، ما فرآیند به روزرسانی وردپرس را به طیب خاطر کامل برای شما انجام می‌دهیم.

قبل از بروزرسانی وردپرس، از کلیه‌ی اطلاعات سایت شما بک آپ گرفته می‌شود تا در صورت مشکل در بروزرسانی وردپرس ، هیچ بخشی از اطلاعات سایت وردپرس شما دچار مشکل نشود.

زمان انجام: حدود ۳ روز پس از ثبت سفارش

اطلاعات مورد نیاز برای این کار: دسترسی به ادمین وردپرس‌ + دسترسی به کنترل پنل هاست

نتایج حاصل از بهینه سازی سرعت وردپرس: بهبود امنیت وردپرس | استفاده از آخرین نسخه وردپرس | حل مشکلات و باگ های نسخه های پیشین وردپرس | فراهم شدن امکان به روزرسانی افزونه ها

خدمات مازاد: این خدمت تا ۱ ماه دارای گارانتی خواهد بود. در این بازه‌ی ۱ ماهه اگر وردپرس باز هم آپدیت شود، فرآیند به روزرسانی وردپرس به رایگان برای شما انجام می‌شود.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *