آموزش GUI متلب (پروژه محور : پیاده‌سازی ماشین حساب)

آموزش GUI متلب (پروژه محور : پیاده‌سازی ماشین حساب)

واسط های گرافیکی در متلب (MATLAB)، یکی دیگر از امکانات نرم افزار قدرتمند متلب است که این فرصت را به ما می دهد تا بتوانیم با کاربر به صورت گرافیکی ارتباط برقرار کنیم. یکی از ویژگی های مهم واسط های گرافیکی در متلب، سهولت استفاده از توابع نوشته شده و یا به عبارتی سهولت اجرای یک پروژه در متلب است. چرا که خروجی مورد نظر که خود می تواند یک نمودار باشد، با تغییرات گوناگون ورودی بدون نیاز به اجرای مجدد توابع و صرفا در یک پنجره، قابل مشاهده است. از این رو استفاده از واسط های گرافیکی در متلب، چه در پروژه های دانشجویی و چه در پروژه های صنعتی، روز به روز در حال افزایش است.

در این پروژه، ما به آموزش GUI به صورت پروژه محور خواهیم پرداخت. پروژه‌ی پیاده‌سازی شده، طراحی یک ماشین حساب است که اعمال ریاضی اصلی را انجام می‌دهد. با خریداری این محصول، می‌توانید کد و گزارش آموزشی پروژه را در اختیار داشته باشید.

 

ظاهر برنامه

 

صفحه‌ی اول گزارش

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *