آموزش کسب درآمد از تلگرام

آموزش کسب درآمد از تلگرام

 

از اینکه تصميم گرفتيد با دنيای جدیدی از فضای کسب و کار و درآمدزایی آشنا شوید، به شما تبریک ميگم . در دنيای ما آنقدر سرعت دگرگونی ها شتاب زیادی به خود گرفته که شاید اشتباه ترین کار، چسبيدن به یک کار ثابت و دور ماندن از این تغييرات باشد. هر روز افراد جدیدی ظهور ميکنند که توانسته اند در مدت زمان اندکی به موفقيت های بسيار زیاد مالی دست یابند و موفقيت همه آن ها یک راز دارد:

قبول تغییرات و استفاده ی مثبت از آنها

 

به راستی آیا فکر ميکردید روزی اینترنت و شبکه های اجتماعی به ابزاری برای درآمدزایی تبدیل شوند؟ واقعيت این است که هرگز کسی فکر نميکرد که روزی برنامه شبکه اجتماعی چون تلگرام ظهور کند و تا این اندازه قدرت درآمدزایی داشته باشد. امروزه بستر مناسبی برای کسب درآمد از شبکه های اجتماعی فراهم شده است . کسب درآمد از شبکه های اجتماعی را می توان مهم ترین رویدادی دانست که با توسعه شبکه های اجتماعی در جهان به وجود آمده و ترکيبی از فعاليت های اجتماعی مجازی یا بازاریابی و فروش آنلاین است . در این کتاب قصد داریم اوقات فراغتی که در تلگرام صرف می کنيم را با کمی آموزش و صد البته پشتکار و خلاقيت تبدیل به درآمد کنيم و علاوه بر صرف وقت برای علایق مان در تلگرام ، از درآمد ایجاد شده هم بهره ببریم . در حال حاضر بی شک تلگرام معروف ترین شبکه اجتماعی ایران است که با ارتقای روز افزون امکانات و خلاقيت های جالب توانسته است به رقيب یا جایگزینی جذاب برای تلویزیون، روزنامه و سایر رسانه ها تبدیل شود. مهم ترین دليل استفاده و رشد تلگرام ميان ایرانيان، قابليت کسب درآمد آن است . مدیر یکی از کانالهای تلگرامی فارسی ماهيانه بيش از 30 ميليون تومان درآمد دارد. یک مشاور کنکور فقط از درگاه شبکه های مجازی و به ویژه تلگرام هفته ایی بيش از ٣ ميليون تومان فروش دارد. روزانه بيش از 10 ميليارد پيام در تلگرام رد و بدل ميشود! اپليکيشن های پيام رسان تا پایان سال 2017 جای شبکه های تخصصی اجتماعی را خواهند گرفت ! شما تلگرامتان را بيش تر چک ميکنيد یا ایميلتان را؟ ! تعداد کاربران ایرانی اپليکيشن تلگرام تا امروز بين 20 تا 25 ميليون نفر پيش بينی شده اند. همه این ها کافيست تا به اهميت بازاریابی در تلگرام پی ببریم .

 

این آموزش منحصر به فرد نحوهی درآمدزایی از 25 ميليون کاربر ایرانی تلگرام، بدون هيچ دانش یا علم خاصی را به شما نشان ميدهد. برای تحقق این امر تنها پشتکار، اراده و پيگيری شما لازم است . این کتاب مجموعه ای از تمام چيزهایی است که برای پولسازی در تلگرام به آنها نياز دارید. برای درآمدزایی از تلگرام چندین روش وجود دارد که همه آنها در این کتاب به شما آموزش داده می شوند. این حوزه، دیگر به یکی از کسب و کارهای بسيار بزرگ در ایران تبدیل شده است .

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *