آموزش کامل برنامه نویسی اندروید با نرم افزار اکلیپس

آموزش کامل برنامه نویسی اندروید با نرم افزار اکلیپس

محیط برنامه نویسی Eclipse اولین محیطی بود که توانایی برنامه نویسی برای اندروید را ارائه کرد. این محیط که خود به زبان جاوا نوشته شده است قادر است تا با بیشترین امکانات و راحت ترین روش ها برنامه های اندرویدی قدرتمندی را تولید کند.امروزه سایر محیط ها نیز برای برنامه نویسی اندروید منتشر شده است که هیچ کدام به قدرتمندی Eclipse نمیباشند.

شما با خرید این پکیج علاوه بر فیلم های آموزش صفر تا صد سه جلد کتاب الکترونیکی که بهترین و نفیس ترین کتاب در زمینه برنامه نویسی اندروید میباشند را دریافت خواهید کرد، این آموزش به شیوه مالتی مدیا و در ده جلسه به زبان فارسی میباشد که پس از آموزش قادر به طراحی و ساخت اپلکیشن ها و بازی های اندروید وکسب درآمد از آن خواهید بود، ویدیو های زبان اصلی نیز همراه پکیج اراعه شده تا دوستانی که علاقه مند  آموزش به زبان انگلیسی هستند بتوانند به راحتی آموزش ها را دمبال نمایند. 

توجه فرمایید که این پکیج صفر تا صد میباشد ونیاز به هیچگونه پیش زمینه علمی و آشنایی با برنامه نویسی ندارد

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *