آموزش کامل آخر بازی شطرنج An Endgame Expert

آموزش کامل آخر بازی شطرنج An Endgame Expert

آخربازی شطرنج خود را متحول کنید

اسرار استاد بزرگی آخربازی شطرنج

Play an endgame stage like Capablanca, Smyslov, or Karpov and develop a really deep understanding for the game.

بازی مرحله آخر بازی شطرنج مثل کاپابلانکا، اسمیسلوف، یا Karpov و توسعه درک واقعا عمیق برای بازی.

An Endgame Expert

دلار :$98 کاملا اورجینال

یکی از بهترین و گرانقیمت ترین پکیج آخر بازی در جهان می باشد

 "یک کارشناس آخر بازی"
توسط استاد بزرگ ایگور اسمرینوف

 • شامل 8 درس و ویدئویی آموزشی همراه با فایل هایی pgn 
 • تمام دروس به صورت متنی هم در این پکیج قرار داده شده است شما به راحتی میتوانید تمام دروس را به فارسی ترجمه و استفاده کنید توصیه میشود حتما این پکیج ارزشمند را دانلود کنید

با آموزش کامل این پکیج 300 درجه ریتینگ شما افزایش پیدا خواهد کرد

بازدید در سایت اصلی

درس-1: "مقدمه"
در این درس به شما اطلاعات ضروری در مورد آخر بازی به شما میدهد پس از مطالعه این درس شما می دانید:

چگونه می توانید یک مزیت بزرگ بیش از بسیاری از بازیکنان شطرنج. چگونه می توان بازیکنان قوی برنده آخر بازی مساوی؟ توصیه های عملی برایآخر بازیهای موفق. 

چگونه بهینه سازی مطالعه آخر بازی خود را؟ یکی توهم مشترک در مورد آخر بازی. چگونه برای پیدا کردن حرکت از سمت راست به سرعت و به راحتی در آخر بازی؟

درس-2: "برنامه ریزی آخر بازی".
درس 3:. "2 طرح آخر بازی"
این درس حاوی اطلاعات مهم در مورد برنامه ریزی آخر بازی. شما درک عمیق خاص به کارشناسی ارشد آخر بازی به خوبی شناخته شده است. بیشتر به طور خاص، به شما خواهد آموخت:

2 مراحل اصلی برنامه ریزی. برنامه درست در آخر بازی چیست و چرا؟ چه عامل کلیدی در آخر بازی است؟

2 برنامه آخر بازی اصلی. چه و چگونه شما باید در آخر بازی حمله. یکی راز پنهان از آخر بازی کارشناسی ارشد.

چه باید بکنید هنگامی که هیچ چیز برای حمله؟ وجود دارد چگونه به حداکثر رساندن شانس برنده شدن خود را در آخر بازی؟ چگونه به راحتی حمله آخر بازی خود را پیروز را؟

 چگونه برای جلوگیری از اشتباهات در آخر بازی؟

درس-4: "چگونگی استفاده از مهره های خود در آخر بازی"
 درس 4  به شما نشان میدهد که چگونه دقیقا شما باید برنامه های آخر بازی اصلی تحقق بخشد.

آخر بازی همه نقوش استراتژیک به وضوح. ما تمام قطعات تجزیه و تحلیل و چگونه شما باید آنها را به طور موثر استفاده کنید. این درک کلی خود را از یک بازی شطرنج را افزایش دهد.

درس-5: "فاکتور مواد"
در اینجا ما مواد در آخر بازی صحبت کنید. پس از مطالعه این درس شما را درک خواهد کرد:

چگونه برای ایجاد یک حمله قدرتمند با تنها چند مهره؟ چه مواد است در آخر بازی از مهم ترین.2 ایده اصلی در مورد مواد در آخر بازی.

ایده دستورالعمل، کمک خواهد کرد که شما را به بازی به راحتی هر موقعیت  نابرابر مواد / نامتعادل. چگونگیهماهنگی مهره های خود را در هماهنگی؟ 3 قوانین اصلی در مورد تبادل در آخر بازی. قدرتمند ترین طرح دفاعی در آخر بازی

درس 6:. "سبک آخر بازی کارشناسی ارشد"
همه آخر بازی کارشناسی ارشد یک شفاف، سبک زیبا از بازی:

چرا شما نیاز به بازی در سبک دیگری در آخر بازی؟  بهترین سبک بازی در آخر بازی کدام است؟بزرگترین حکومت در مورد آخر بازی.

چگونه می توان درک موقعیتی خود را به شما توسعه؟ راه اصلی برای در آخر بازی برنده می شود؟ چیست چگونه برای اطمینان از پیروزی خود را در آخر بازی.

اسرار عملی کارشناسان آخر بازی. چگونه برای تحقق بخشیدن به نفع خود را در آخر بازی؟هنگامی که برای تبدیل یک بازی به آخر بازی؟ و چگونگی استفاده از این سلاح را به نفع خود بازی؟

کدام ایده / طرح های در آخر بازی؟ با ارزش ترین تبدیل چگونه برای برنده شدن یک بازی بدون هیچ گونه خطر است؟ بزرگترین راز عملی کارشناسی ارشد آخر بازی، که به آنها کمک را به نفع خود توده ها از مواضع آخر بازی برابر است. و بسیاری دیگر از راهنمایی مفید ...

درس-7: "ذهن نقشه"
در این درس ما همه چیز را نظام مند. من به شما یک سیستم یکپارچه از فکر کردن در آخر بازی نشان می دهد (همه در یکی!). شما به وضوح درک خواهد تمام قوانین مهم مربوط به آخر بازی.

من به شما را ویژه "ذهن نقشه" که تجسم روش صحیح تفکر (آنها در دسترس برای چاپ هستند!). بنابراین، شما هضم و یکپارچه سازی اطلاعات به سرعت.

شما هیچ مشکلی در آخر بازی دیگر داشته باشد! علاوه بر این، شما به وضوح درک خواهد کرد که چگونه آخر بازی کارشناسی ارشد پیدا کردن بهترین حرکت!

درس 8: "بازی مانند کارشناس آخر بازی".
در این درس  چگونگی  سیستم تفکر درست در یک بازی عملی را به شما نشان می دهد.

شما در یک حالت زمان واقعی ببینید که چگونه یک استاد بزرگ می یابد حرکت صحیح در آخر بازی. بدون گیج کننده قوانین بیش از حد پیچیده! شما می دانید آنچه که واقعا در سر یک استاد بزرگ در طول بازی آخر بازی رخ می دهد.

شما متوجه خواهد شد که در واقع همه چیز کاملا ساده است . شما خواهید دید که چگونه شما می توانید همین کار را انجام و چگونه شما می توانید مانند یک کارشناس آخر بازی  درست بازی کنید!

البته شطرنج "یک کارشناس آخر بازی"
شامل بخش عملی .

البته "یک کارشناس آخر بازی" به شما آموزش می دهد یک سیستم یکپارچه از فکر کردن در آخر بازی.بخش عملی دوره به شما کمک می کند به آموزش و به طور خودکار تمام مهارت های لازم. بنابراین، شما نه تنها قادر به پیدا کردن حرکت درست میباشید، 

بخش عملی دوره شامل:

186 وظایف و بازی برای آموزش خود را ویژه.
شما تمام جنبه های سبک متخصص آخر بازی از بازی آموزش. شما به عادات تفکر درست. بازی آخر بازی عالی تبدیل خواهد شد بخشی از طبیعت شطرنج خود را!

دستورالعمل های دقیق در مورد چه و چگونه شما باید آموزش ببینید
این کمک خواهد کرد که شما را به آموزش خودتان  به درستی و برای رسیدن به نتیجه مطلوب از برنامه است.

فرآیند تفکر استاد بزرگ را در یک حالت زمان واقعی.
به طوری که شما قادر خواهید بود به تقلید فرآیند تفکر آخر بازی کارشناسی ارشد و دستیابی به نتایج عملی مشابه!

بنابراین، هنگامی که شما شروع به مطالعه این دوره،
شما به منوی گرافیکی زیر مراجعه کنید:

منوی گرافیکی  دوره (کاهش تصویر)

در حالی که تحصیل در این دوره، علاوه بر صفحه شطرنج، شما ارائه متن کمک خواهد کرد که شما را به نظام و یادگیری مواد البته بهتر را ببینید.


قطعه درس 2: "برنامه ریزی آخر بازی" (کاهش تصویر)


قطعه درس 4: "چگونه استفاده ازمهره های خود  در آخر بازی" (تصویر)

اطلاعات فنی

شما تمام برنامه های لازم برای دوره دریافت کنید. شما قطعا قادر به باز کردن این دوره و استفاده از آن را به درستی خواهد بود.

البته کار تحت تنها پلت فرم ویندوز.

شما نسخه متنی از هر درس های تصویری نیز دریافت کنید. اگر شما ترجیح می دهید به عنوان خوانده شده از تماشای این ویدئو - شما ممکن است که به راحتی انجام دهد.

حتی اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، شما همه چیز را به وضوح درک. شما صدای من گوش، تماشای ارائه ویدئو، خواندن متن، و شما به سادگی می تواند در صورت نیاز استفاده از فرهنگ لغت.

شما لینک های ویژه خود را برای دانلود البته بعد از خرید دریافت کنید. بنابراین شما لازم نیست به پرداخت هزینه حمل و نقل اضافی و صبر برای چند هفته به دریافت البته. به همین دلیلمشتریان من البته بلافاصله پس از خرید خود دریافت خواهید کرد.

برخی از نظرات و پیشرفت های بازیکنان بعد از استفاده از این پکیچ 

بازدید نظرات در سایت اصلی

 1. "این پکیج به توصیه های ساده و موثر می پردازد، که آن را باید از مهارت های آخر بازی خود را موشک وار رفتن."

  و Loïc گراند (فرانسه):

  وای !! that'a همه ما می خواهیم! ساده و موثر، وجود دارد کاملا یک تن از شطرنج کتابها، این یک واقعیت شناخته شده است: تعداد زیادی از متون، اما کافی نیست چیز بتن و نه چندان عملا. در اینجا در کارشناس آخر بازی البته، آن را با تخفیف از جمله توصیه های ساده و موثر، که آن باید از مهارت های engamdes خود موشک وار رفتن. من فکر می کنم این واقعا یک لذت بزرگ را به دنبال دوره های آموزشی و انجام بخش عملی است. ایگور اسمیرنوف ما ثابت کند که کتاب ضروری نیست، ما فقط باید به درک ایده های عمومی، و تبدیل شدن به یک استاد. روز خوبی داشته باشید.و Loïc G.

 2. "من در حال حاضر گرفتن نتایج بهتر است."

  علامت گذاری به عنوان Tapesky:

  در بازی شطرنج من قادر به ضرب و شتم بازیکنان پایین تر و از امتیاز همان من (به طور عمده از باز کردن و middlegame) هستم. با این حال بازی در مقابل عنوان مثال مخالفت قوی تر. کارشناسی ارشد داوطلب، فیده کارشناسی ارشد، من خودم در آخر بازی 'برابر' پیدا کنید. فکر این مواضع آسان بود / مرده تساوی من یک چند حرکت و پس از آن پیدا کردن موقعیت من به طور کامل از دست داده بود. پس از رفتن را از طریق آخر بازی کارشناس ایگور است البته من در حال حاضر یک طرح در این موقعیت آخر بازی عملی داشته و می دانم آنچه به هدف برای در middlegame انتقال -endgame. GM اسمیرنوف به من نشان داد که چگونه به بازی این موقعیت و چگونگی استفاده از قطعات من. من در حال حاضر گرفتن نتایج بهتر، و مهمتر از من بهره گیری از این مرحله نادیده گرفته از شطرنج هستم

 3. "تنها در چهار ساعت زمان، تمام عمق به آخر بازی تصویر انتقال به شما روشن می شود"

  زندانی پراکاش سینگ (هند):

  پس از رفتن را از طریق تمام "آخر بازی کارشناس" البته، من کاملا مطمئن است که این بهترین دوره آموزشی پایان بازی می توان پیدا است هستم. نقطه بالایی از این دوره دستورالعمل روشن و صدای با کیفیت بالا از GM و فیلم ها که دریافت است راه حل از وسط بسیار پیچیده به آخر بازی موقعیت های انتقال مستقیم در سر شنونده. GM شده است کاملا با توضیحات خود را صادقانه و توصیه آخر بازی شطرنج استاندارد نیز با این دوره مورد مطالعه قرار گیرد. او می گوید که البته پوشش می دهد 90 درصد از دانش آخر بازی و استراحت 10٪ می توان از کتاب آخر بازی استاندارد است. تنها در چهار ساعت زمان، تمام عمق به آخر بازی تصویر انتقال روشن می شود به شما از طریق فیلم ها و آماده شما را به درک عملی مشکلات چالش برانگیز به درک. با تمام پنج دوره GM ایگور اسمیرنوف، به هر بازیکن امتیاز 1500-1900 فیده به راحتی می توانید 200-300 نقاط امتیاز بیشتر در یک سال اگر او به طور جدی دستورالعمل های ارائه شرح زیر است و نقش 3-4 مسابقات سطح بالا فیده امتیاز . ترکیبی از روانشناسی و تجزیه و تحلیل شطرنج در دوره های GM ایگور برای پیدا کردن در کتاب مدرن بسیار دشوار است. (قهرمان جهانی دوم امانوئل لاسکر این روش در گذشته به حال.)

 4. "نکته این است که من به سرعت احساس نتایج."

  Goujon آنتوان (فرانسه):

  ایگور عزیز، با تشکر از شما برای شما کمک کند. من درک آن بسیار. اول از همه، من می خواهم به شما بگویم که من بسیار علاقه دوره های شما هستم. من خیلی دوست دارم راه عملی شما شطرنج آموزش. نکته این است که من به سرعت احساس نتایج و من خیلی بیشتر راحت در مورد روند تفکر من احساس می شود.بنابراین از شما سپاسگزارم برای این! (اما آن را نیز کار سخت ... قطعات .pratical هستند کار سختی!) من در حال حاضر به حال پیروزی خوب تشکر می کنم به من و شما به وضوح قصد خرید دوره های بعدی خود را.

 5. "پسر من و من پیشرفت قابل توجهی در سطح بازی ما به دست آورده اند."

  Suartana KADEK (اندونزی):

  این دوره فوق العاده است ...... .. !!! این ساده تئوری پیچیده اما هنوز فراهم می کند درک قدرتمند شطرنج. پسر من و من پیشرفت قابل توجهی در سطح بازی ما به دست آورده اند. به تازگی پسر من ضرب و شتم شد یک بازیکن ارشد که ممکن شده است بازی شطرنج برای بیش از 10 سال ... من به شدت آن را توصیه به هر بازیکنی که از مطالعه صدها نفر از تئوری های بی معنی خسته است. تشکر ایگور!

 6. "من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من لذت می برد و بهره مند از مواد."

  کنت هیلز (ایالات متحده آمریکا):

  کار بزرگ ایگور. من همیشه به جلو نگاه به دوره خود را. واقعا عاشق البته آخر بازی - ویدیو به پایان رسید اما بخش عملی انجام نشده است، اما خواهد شد. شما که در واقع ساخته شده مطالعه سرگرم کننده آخر بازی و جالب است و می تواند با قدرت بازی های عملی را بهبود بخشد. من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من لذت می برد و بهره مند از مواد شما تولید کند. شما در حال حاضر آن را به خوبی. رفتن به دانشگاه به مطالعه و بررسی چگونگی به آموزش، به عنوان شما انجام داده اند، ثابت شده است واقعا با ارزش است. با تشکر از شما اگر من همیشه شما را در یک میخانه را ببینید، دو دور اول به من است!

 7. "این واقعا کار می کند!"

  پاول حرارت (لهستان):

  وقتی که من در مورد دوره جدید 'آخر بازی کارشناس' Grandmastr ایگور اسمیرنوف فکر می کنم من به یاد کلمات از بزرگ خوزه رائول کاپابلانکا. او گفت که این مطالعه از آخر بازی است تنها به آخر بازی مربوط نیست، اما به شطرنج به طور کلی. استاد بزرگ ایگور اسمیرنوف می آموزد خواص هر یک از قطعات. او به ما می دهد ملزومات دانش در مورد برنامه ریزی در آخر بازی. از همه مهمتر: این دانش آکادمیک نیست. . - استاد بزرگ ایگور اسمیرنوف نشان می دهد "در زمان واقعی 'چگونه به بازی آخر بازی و شما آن را در هر کتاب شطرنج را پیدا کند ضروری است، عملی، نظام: این دوره واقعا شگفت انگیز است. بدون اطلاعات غیر ضروری، و در نهایت ... واقعا کار می کند! بدون شک، این بهترین از همه دوره های شطرنج موجود است.

 

روش نصب

2- اگر برنامه chessbase12 و کامپلیر بر روی رایانه شما نصب است به راحتی میتوانید ویدئو ها را اجرا کنید ،

اگر نصب نیست مراحل زیر را انجام دهید

3 - از اتواران برنامه ایگور اسمرینوف بر روی گزینه programs کلیک کنید باید برنامه های مورد نیاز را نصب کنید 

4- اول برنامه ،pgn_viewer.exe را نصب کنید دوم برنامه ،video_player.exe یا همان گام پلیر را نصب کنید.

5 - برای دیدن فیلم آموزش نصب در آپارات کلیک کنید

بعد ازپرداخت مبلغ در صفحه ای که مختص شما باز میشود بر روی لینک دانلود پرسرعت باحجم 97 مگابایت کلیک کنید

لینک دانلود  به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد

برای دریافت پستی با مدیریت سایت شطرنج رستمی تماس بگیرید

توجه: 

این قیمت محدود میباشد نسخه اصل و اورجینال دیگر شماره ها را از همین سایت دانلود کنید

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *