آموزش جامع آخر بازی سیلمانک از مبتدی تا استاد Silman\’s Complete Endgame Course: From Beginner to Master

آموزش جامع آخر بازی سیلمانک از مبتدی تا استاد Silman\\\’s Complete Endgame Course: From Beginner to Master

Silman’s Complete Endgame Course: From Beginner to Master

by Jeremy Silman

آموزش جامع آخر بازی سیلمانک از مبتدی تا استاد

توسط : جرمی سیلمان

Original

فرمت:pdf

تعداد صفحات :534

نسخه اورجینال با قابلیت کپی وچاپ

  • Language: English

  • انتشارات Siles Press

بیش از صد سال است که شطرنجبازان برجسته ی جهان و مربیان به شاگردانشان می گویند به مطالعه ی آخر بازی بپردازند.
حالا برالی اولین بار کتابی متحول کننده و کاملا آموزنده برای بازیکنانی در تمامی سطوح طراحی شده است.
کتاب آموزش جامع آخر بازی سیلمان که توسط نویسنده و بازیکن مشهور جرمی سیلمان نوشته شده است یکی از کتاب های آخر بازی و شاید  تنها کتابی است که شما برای پیمودن نردبان ترقی خود و رساندن خود از مبتدی به بازیکنی قوی در تورنمنت ها و در نهایت استادی به آن نیاز دارید.
این کتاب به گونه ای طراحی شده است که به شیوه ای کاملا اختصاصی به بازیکن آموزش می دهد و هر آن چه را که یک بازیکن در هر سطحی از ریتینگ به آن نیاز دارد به او می آموزد و دانش لازم برای رشد شطرنجباز را در اختیار او می گذارد.
در ابتدا و در سطح مبتدی تمام مات های پایه به شکلی ساده و با دقت فراوان توضیح داده شده اند .پس از آن بخش هایی در مورد موفقیت در تورنمنت ها آورده شده و رقابت کنندگان با تجربه در تورنمنت ها مورد بررسی قرار گرفته اند و در پایان رازهای آخر بازی پیشرفته بر اساس مفاهیمی غیر از به یاد سپردن به نحوی ارایه شده اند که براحتی بازیکنان را به استاد تبدیل می کنند.
برای آموزش آخر بازی به نحوی شفاف دانستن راه حل های اساسی شامل تقابلٰ،پوزسسون های لوسنا و فیلیدور،موش و گربه، منجنیق، روباه زیر ضرب پرنده، پیمایش مسیرمثلثی، ساخت حفاظ(سر پناه)، مربع پیاده،حمله ی جناحی، اصل دو نقطه ضعف ضروری هستند ولی ایجاد یک آخر بازی مد نظر نیز به همان اندازه اهمیت دارد.
 این موضوع در بخش پایانی کتاب و به همراه نگاهی به تاکتیک های شطرنجی ارایه شده است. بحث مربوط به تسلط بر سوارهای کوچک و بررسی پنج بازیکن بر جسته آخر بازی در تمام ادوار تمام آن چیزی است که هر شطرنج دوستی در هر سطحی که باشد می تواند از آن لذت ببرد.
اگر آخر بازی  برایتان گیج کننده است؛ اگرهنگام رسیدن به آخر بازی اعتماد به نفس تان را از دست می دهید، و اگر به دنبال کتابی آموزنده در مورد آخر بازی هستید که ضعف آخر بازیتان را تبدیل به نقطه قوت بازیتان کند جستجویتان به پایان رسیده است.
کتاب آموزش جامع آخر بازی سیلمان راهنمایی است برای دنیایی از ایده های ضروری، زیبایی حیرت آور و خلاقیتی شگفت انگیز.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *