آموزش تخصصی کد نویسی آسان شورت کد ها وردپرس (Shortcode API – WordPress)

آموزش تخصصی کد نویسی آسان شورت کد ها وردپرس (Shortcode API - WordPress)

شورت کدها  وردپرس (Shortcode API - WordPress) یا کد های کوتاه در وردپرس بسیار پر استفاده و مهم می باشند شما با یک تکه کد کوتاه که داخل براکت باز و بسته  می نویسید می توانید چندین خط کد php  که نوشته اید را در بین محتوا قسمت نوشته ها یا برگه ها یا در بین کد های قالب  در وردپرس اجرا کنید و نمایش دهید که این کد php می تواند با توجه به کد نوشته شده شما کار خاصی را انجام دهد.

به طور مثال : یک فرم تماس با ما باشد یا نمایش تعداد بازدید ها باشد و یا هر کار دیگر که شما مد نظر داشته باشید .

در صورتی که شما بدون استفاده از شورت کدها  وردپرس (Shortcode API - WordPress) یا کد های کوتاه در وردپرس امکان چنین کاری را ندارید.

و اگر شما قطعه کد php  به صورت معمولی و بدون استفاده از شورت کدها  وردپرس (Shortcode API - WordPress) یا کد های کوتاه در وردپرس در بین محتوای قسمت نوشته ها یا برگه ها ی خود قرار دهید آنها مانند یک متن ساده نمایش داده می شوند و هیچ کار خاصی را برای شما انجام نمی دهند .

 

اکثر افزونه های مهم و معروف و کاربردی وردپرس برای راحتی کاربران و استفاده کنندگان از افزونه شورت کد ها ی اختصاصی را برای افزونه خود طراحی میکنند مانند افزونه ووکامرس , فرم تماس 7 , المنتور  و همه افزونه های کاربردی دیگر

کاربران با قرار دادن شورت کد مربوط به افزونه داخل محتوا نوشته یا برگه یا حتی در بین کد های قالب آن افزونه را بدون هیچ دردسری اجرا می کنند.

 

پس شما هم به عنوان یک  طراح حرفه ای در وردپرس نیاز دارید تا برای راحتی و سهولت کار برای استفاده کنندگان از افزونه و یا قالب طراحی شده توسط شما به شورت کدها  وردپرس (Shortcode API - WordPress) یا کد های کوتاه در وردپرس مسلط شوید و آنها را به صورت کامل یاد بگیرید.

آنچه شما در  دوره آموزشی شورت کد ها وردپرس (Shortcode API - WordPress)  یاد می گیرید.

شما به صورت کامل و جامع با کد نویسی به صورت آسان و قابل فهم با بحث  انواع شورت کدها و Shortcode API – WordPress آشنا می شوید

شما یاد می گیرید چگونه یک شورت کد را به صورت ساده پیاده سازی کنید

شما یاد میگیرید که چگونه پارامترهایی را برای شورت کد ها تعیین نمایید

شما یاد میگیرید که چگونه شورت  کد ها را به صورت تگ های باز و بسته طراحی نمایید و روی محتوایی که در ببین شورت کد ها قرار دارد عملیات خود را انجام دهید.

شما یاد میگیرید که چگونه شورت کد های دیگر را در بین شورت کد های باز و بسته اجرا نمایید

شما یاد می گیرید که چگونه  شورت کدها را در بین کد های قالب وردپرسی اجرا نمایید.

 

آیا این دوره بروز رسانی میگردد ؟

بله این دوره با توجه به در خواست کاربران در مواردی که مورد نیازشان است بروز رسانی می گردد و یا با تغییر توابع و کد های هسته وردپرس بروز رسانی می گردد.

آیا برای دریافت بروز رسانی دوره باید مجدد هزینه پرداخت شود؟

 

خیر شما با یکبار خرید دوره به صورت دائمی به محتوای دوره و بروز رسانی های آن به صورت رایگان دسترسی داردید.

 

 

آیا دوره پشتیبانی آموزشی دارد؟

 

بله شما هنگام مشاهده دوره یا بعد از آن چنانچه در رابطه با آموزش های داده شده مشکلی یا سوالی داشتید می توانید از طریق تیکت یا واتساپ با مدرس دوره در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.

 

 

سرفصل های دوره آموزشی شورت کد ها وردپرس (Shortcode API - WordPress)

 

  • مقدمه و آشنایی با شورت کدها و انواع آن
  • طراحی اولین شورت کد
  • تعیین پارامتر های دلخواه برای شورت کد ه(همراه با مثال)ا
  • طراحی شورت کد ها به صورت تگ های باز و بسته و عملیات روی محتوای بین آن (همراه با مثال)
  • آجرای شورت کد های دیگر در بین شورت کد های باز و بسته (همراه با مثال)
  • اجرای شورت کد ها در بین کد های قالب (همراه با مثال)

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *