آموزش به بیمار COPD

آموزش به بیمار COPD

این فایل کنفرانس آماده دانشجویی در قالب پاورپوینت و در 24 اسلاید تهیه و تنظیم گردیده و شامل تمامی نکات آموزشی مهم در مورد بیماران COPD می باشد.

تعریف COPD و انواع آن - آموزش به بیمار COPD - شرح حال بیمار - نیاز های آموزشی بیمار - تشخیص های پرستاری - آموزش در مورد فرآیند بیماری - هدف کلی - اهداف رفتاری - شیوه های تدریس - منابع آموزشی - ارزیابی - اجرا - آموزش مصرف صحیح داروها - آموزش رژیم غذایی مناسب و ... بخشی از مهمترین مطالب آمده در این فایل می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(3950 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *