آموزشی برای آمادگی در مصاحبه حضوری رشته مکانیک

آموزشی برای آمادگی در مصاحبه حضوری رشته مکانیک

با سلام خدمت شما دوست عزیزم

در اینجا آموزشی برای کسانی که قرار هست در یک مصاحبه استخدامی در رشته مکانیک داشته باشند قرار دادیم.

نکته ی مهم در اکثر مصاحبه های استخدامی این هست که از زمانی که فرد در آزمون کتبی نمره ی قبولی را کسب میکند تا زمانی که به مصاحبه دعوت میشود زمان محدودی دارد.

از آنجا که در مصاحبه ها اکثرا از مطالب خاصی پرسیده میشود بهتر هست ما در این زمان کم مطالبی را بخوانیم که ضرورت بیشتری دارند.

اما برای اینکه بدانیم چه بخوانیم و کدام نکات هستند که مد نظر پرسشگران مصاحبه هست نیاز به تجربه کردن این موضوع داریم ولی مژده ای که اینجا برای شما داریم این هست :

 ما تجربه ای از پیش در اختیارتان میگذاریم که اگر شما بخواهید خود این تجارب را به تنهایی بدست آورید شاید نتیجه ای مطلوب را نصیب شما نکند و زمان کمی هم که برای آمادگی در مصاحبه ای مطلوب را از شما بگیرد.

و این دلیلی شد تا برای شما نه به صورت نوشته بلکه بصورت صوتی مطالب را بازگو کنیم تا حتی اگر شما وقت یا فرصتی هم که به کاری مشغول هستید بتوانید خود را برای یک مصاحبه در رشته مکانیک کامل آمادگی پاسخگویی داشته باشید.

در کار فایل صوتی  فایل متنی و تصویری هم گذاشتیم که بتوانیید مطالبی که در صوت

 

 

 

 

گوش میدهید را مفهومی تر یاد بگیرید

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *