آشنایی با انواع سرم

آشنایی با انواع سرم

این فایل تحقیق آماده دانشجویی که در قالب PDF و در 9 صفحه تهیه و تنظیم گردیده شامل مهمترین مطالب در مورد انواع سرم ها و قابل ارائه در کلاس می باشد.

محلول ها از نظر غلظت اسمزی - محلول های ایزوتونیک - محلول های هیپرتونیک - محلول های هیپوتونیک - محلول های تزریقی نمکی - موارد استعمال - موارد منع مصرف - عوارض جانبی - محلول تزریقی رینگر - رینگرلاکتات - محلول های تزریقی قندی - دکستروز 5 و 10 و 20% - موارد استفاده - محلول های قندی نمکی - مانیتول - دکستران 40 - تجویز مانیتول - سرم آمینواسیدی - سرم کربوهیدراتی - سرم اینترالیپید - سرم کلروسدیم - هماکسل - نکاتی در مورد آماده کردن داروها و سرم ها و .... بخشی از مهمترین مطالب این فایل تحقیق دانشجویی می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(4500 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

[email protected]

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *