آشنایی با اصطلاحات پزشکی

آشنایی با اصطلاحات پزشکی

این فایل تحقیق آماده دانشجویی در قالب PDF و در 16 صفحه تهیه و تنظیم گردیده و شامل تمامی اصطلاحات رایج پزشکی پرکاربرد در بیمارستان ها می باشد.

اصطلاحات مربوط به علائم حیاتی - اصطلاحات مربوط به داروها - اصطلاحات مربوط به استخوان ها - اصطلاحات مربوط به اعضاء بدن - اصطلاحات مربوط بهانواع تزریق - معاینه - اصطلاحات مربوط به سیستم قلب و عروق - اصطلاحات مربوط به روانپزشکی و اعصاب - اصطلاحات مربوط به اختلالات رفتاری - اصطلاحات مربوط به دستگاه ادراری و تناسلی - اصطلاحات مربوط به دستگاه تنفسی - اصطلاحات مربوط به سیستم خونسازی - اصطلاحات مربوط به سیستم گوارش - چشم - اورولوژی - اصطلاحات مربوط به ارتوپدی و ... بخشی از مهمترین مطالب این فایل می باشند.

دانشجویان محترم با مطالعه کامل این فایل می توانند به راحتی پرونده بیماران را مورد مطالعه قرار دهند و معانی تمامی اصطلاحات بکار رفته در پرونده را درک نمایند.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(6900 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

[email protected]

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *